PDA

Zobacz pełn± wersję : Toskania ???

zoromoto
24 czerwiec 2013, 15:45
Planuję wypad do Toskanii i szwędanie się po okolicy przez jaki¶ tydzień. Szukam bazy wypadowej , najlepiej na wybrzeżu gdzie¶ mniej więcej na wysoko¶ci San Vincenzo. Szukałem w necie i ceny wyrywaj± z butów, może kto¶ ma jaki¶ sprawdzony namiar na jak±¶ agroturystykę czy co¶. Jadę z żon± więc dostałem tylko warunek, że kibel ma być bez paj±ków :) Jak wygl±da sprawa ze znalezieniem noclegu na miejscu? Może nie ma sensu bukawać.
Wszystkie użyteczne sugestie w temacie mile widziane :)

zoromoto
30 czerwiec 2013, 19:58
Puki co, szukam na:

www.novasol.pl
www.booking.pl

dex
02 lipiec 2013, 08:14
Cze¶ć.
Co prawda nie w Toskanii, ale byłem w ubiegłym roku 3 dni w Como i dwa nad morzem w okolicy Ravenny ze znajomymi.
Bez problemu można znaleĽć kamping w cenach od ok 7E za dobę, z przyzwoit± łazienk±. Całkowite koszty za osobę pod namiotem i z samochodem wynosiły ok 10E.
Chociaż pod Ravenn± trafili¶my na ogromny camping nad samym morzem, gdzie wolne mieli tylko duże miejsca na plaży z pr±dem i pod plandek± na kampery. Za ogrodzeniem z siatki szumiał nam Adriatyk i po zmroku podziwiali¶my przepływaj±ce statki :) Rewelka, ale cena... 80E za dobę.
Na cztery osoby to jeszcze masakry nie było, ale bolało, chociaż lokalizacja wynagradzała.
Oczywi¶cie trzeba mieć Mariotta ze sob± przy tej opcji, więc wszystko zależy od poziomu Waszego wygodnictwa ;)