PDA

Zobacz pełną wersję : 15, 16, 17, 18 - poludniowa Polska, a moze polnoca Slowacja, a moze Ukraina?

ofca234
01 sierpień 2013, 11:32
Czesc,

17 sierpnia mam wesele w Jaśle, na które planuje śmignąć motocyklem. Chętnie połączył bym to z jakaś wycieczką na południe naszego kraju, bądź Słowacje / Ukraine (obojętne). Ma ktoś ochotę się podłączyć.

Ramowy plan - wyjazd w środę z Warszawy, 100-150 km głownymi drogami na południe a potem nawigacja "na pałę". Kręta droga? Jedziemy! Szuter przez las? Jedziemy!

Noclegi raczej w namiocie, żarcie raczej w małych lokalnych knajpkach (najchętniej w takich gdzie danie kosztuje max. 15 pln).

W sobotę muszę być w Jaśle zalać pałę na weselichu kolegi, więc tam widzę koniec tej wielkiej eskapady.

Więcej niż 3 osoby to dla mnie tłum.

Tak więc - anyone?

Jakieś podpowiedzi co gdzie pojechać, co zobaczyć?

Vanellus
01 sierpień 2013, 16:26
Przed weselem pewnie będziesz się chciał odglancować, więc ostatni nocleg zrób sobie w Hucie Polańskiej - fajne schronisko z polem namiotowym, dobre warunki no i blisko Jasła http://www.hutapolanska.krak.pl/ Byłem kilka razy i polecam! Beskid Niski to w ogóle fajna okolica - Krempna, Świątkowa, Konieczna, itp. Pokręć się też w okolicach Zyndranowej - jeszcze rok temu nie było tam za dużo asfaltu :)

ofca234
01 sierpień 2013, 16:49
dzieki. przed weselem w samym Jasle mam jakis tam nocleg, wiec tam sobie zrobie opcje golenia mordy i mierzenia garnituru (ktory mi ktos tam dowiezie).

sowizdrzal
01 sierpień 2013, 21:18
Beskid Niski to w ogóle fajna okolica - Krempna, Świątkowa, Konieczna, itp. Pokręć się też w okolicach Zyndranowej - jeszcze rok temu nie było tam za dużo asfaltu :)

Zgadza się :) Właśnie bylismy tam z Córcią kilka dni. Weszliśmy na Lackową od strony Izb i Bielicznej,
a potem pojechalismy na Polany Surowiczne :) Beskid Niski piekny jak zawsze :)

ofca234
01 sierpień 2013, 21:29
swietnie, wrzuce na liste!