PDA

Zobacz pełną wersję : a może zachodnie wybrzeże?

Gandalf
11 sierpień 2013, 01:45
mieszkam w tej okolicy i mogę kawałek pola (łąki, trawnika) pod namioty, z łazienką ogarnąć (300 m od morza) .. kwestia tylko czy chętni będą?! Proszę Adminów o ewentualne wyodrębnienie wątku, bo w tej części kraju (Rewal) Was (forum) nie widziano - proszę o opinie! ...

A i chłopaki okoliczni enduraki się ucieszą i dopomogą ... a jest nas kilku. (wczoraj wyleciała od nas pielgrzymka motocyklowa do zakopca)

Co o tym sądzicie?

marcinjunak
11 sierpień 2013, 09:16
Siema
Ja na dłiugi weekend mam zamiar się wybrać w okolice Gdańska i Ustki, to nie zachód ale morze będzie grane :)

wąski
11 sierpień 2013, 12:36
Coś planuje ale bardziej w stronę Mazur, Mierzeji Wiślanej a potem może Gdańsk i Ustka. Może byśmy coś pokombinowali.
Drogi boczne (terenik) czy asfalt ??.

Wąski

marcinjunak
11 sierpień 2013, 16:08
Coś planuje ale bardziej w stronę Mazur, Mierzeji Wiślanej a potem może Gdańsk i Ustka. Może byśmy coś pokombinowali.
Drogi boczne (terenik) czy asfalt ??.

Wąski

Lecę z dwoma gościami, jeden na afryce drugi lc8, plan jest taki żeby wyjechać w czwartek z rana z wawy, bokami na mazury, mam ślad do Wilkasów, szutry i trochę asfaltu, jakiśnocleg na mazurach i dalej w stronę wybrzeża, nie mam jeszcze sprecyzowanego planu do końca bo ja bym chciał wybrać się nad pełne morze, fotka zachodu słońca jest nieodzowna. Powrót planuję w niedzielę jakoś z rana autobanem do wawy. Jak chcesz nie ma sprawy, biorę namiot ale postaram się zrobić tak żeby nie musieć go rozbijać i spać w jakiejś agro gospodzie :)

wąski
11 sierpień 2013, 17:31
Wersja z namiotem jest dobra. W środę prześpię się w Piasecznie u kolegi i spotkamy się w Warszawie.
Ekwipunek mam. Myślę, że we wtorek się wszystko wyklaruje ale jestem chętny.
Pełne morze tez jest OK. Wybredny nie jestem, nie chrapie, nie pale ale się napije. Jeśli chodzi o namiot to wolę kobiety niepalące, ale za to mogą być pijące i chrapiące....

Gandalf
13 wrzesień 2013, 15:50
Hej. trochę długo tu nie zaglądałem i nie wiedziałem, żektoś coś planuje ... trzebabyło PW pisać. Zapraszam gdyby ktoś jeszcze planował tę okolicę.

ex1
14 wrzesień 2013, 12:17
Gandalf.. mamy kilku kumpli w pustkowie i międzyzdrojach.. jeżeli chciałbyś kiedyś dołączyć do imprezki.. daj znać :)

Gandalf
14 wrzesień 2013, 15:50
no to mamy wspólnych znajomych z Pustkowa. Ja chętnie gdzieś tam się będę dołączał, jak tylko sytuacja pozwoli :D

Rudy
18 wrzesień 2013, 05:56
Gandalf,
a jakiejś ogrzewanej miejscówki na październik lub początek listopada nie masz?
My z Bielska planujemy coś na zakończenie sezonu machnąć nad morze zachodnią ścianą, z noclegiem w okolicach zachodniej części wybrzeża (może być Rewal), potem wybrzeżem w okolice Trójmiasta i tam nocleg, a następnie autobaną na południe do domciu i moto wstawić do ciepłego garażyku co by w zimie nie zmarzło :)
Tylko że druga połowa października to na namiocie już ciężko raczej...

Gandalf
18 wrzesień 2013, 13:16
niema problemu. W ile osób chcecie lecieć? I przydałby się w miarę konkretny termin, bo jeszcze nie znam dokładnych terminów, ale będę leciał na południe europy ... w końcu wolne :happydancing:

Rudy
19 wrzesień 2013, 17:07
supcio, chyba w trzy moto. w przyszłym tygodniu będziemy uzgadniać, narazie się przygotowuję na Słowację, Węgry i Rumunię w ten weekend. Odezwę się w przyszłym
gdzie na południe się wybierasz?

Gandalf
20 wrzesień 2013, 15:18
Zacznę od Jeleniej Góry i dalej górami wzdłóż granicy po str. Pl, Cz, może trochę Słowacji- zależeć będzie od tego jakczęsto będziemy się zatrzymać na noclegi :drunk: :]

Rudy
21 wrzesień 2013, 07:03
ja się właśnie pakuję na wyjazd na węgry:) właśnie przestało padać :D

jak będziecie lecieć w okolicach Bielska lub Czechowic to zapraszam :)