PDA

Zobacz pełną wersję : Karpaty Ukraińskie - końcówka sierpnia 2010

Rudolf000
12 lipiec 2010, 10:15
http://xtzclub.pl/album.php?albumid=86&attachmentid=1322
1323
Planowany START ok 22-25 sierpnia.
Czas trwania ok 5-7dni (max10)
Założenie: Na luzie przed siebie
Trasa ok 1000km
Start Solina.(ew.Krk)
Wymagania:paszport,zielona karta,kasa,jedzenie,pozytywne myślenie

Trasa jest czysto teoretyczna. Wyruszamy z Polskiej granicy w Krościenku. Planujemy jechać jak najbliżej Polskiej granicy. Reszta trasy teoretycznie jak na wklejonym zdięciu. Generalnie chodzi o to aby pośmigać sobie po Karpatach dobijając do Rumunii lub zahaczając o ich część. Chcemy być wszędzie tam gdzie przeciętny turysta w Polsce nie ma prawa jeżdzić.
Będziemy poruszać się głównie po szutrach i drogach nie utwardzanych. Tylko przelotówki po asfalcie więc dobra opona to podstawa (e-09).
Spanie planowane jest pod namiotami ew w jakiejś szopie. Jedzenie zabieramy ze sobą.
Koszt wyprawy chcemy maksymalnie zminimalizować. Po za jedzeniem planujemy tylko wydawać na paliwo (3,30zł/l) nie tylko dla motorków.
LANS zdecydowanie odpada. Marudzenie i narzekanie nie wchodzi w grę.Mamy zamiar z motorków wyciągnąć to do czego były stworzone. Trzeba się nastawić że będzie czasami ciężko więc zaparcie będzie nagradzane wzajemną pomocą i koleżeństwem.
trasa ok 1000km w tydzień to nic nadzwyczajnego ale wszystko będzie zależeć od terenu,nastawienia, sprzętu. Jest to wyjazd rekreacyjny mający na celu pełną integrację z przyrodą.

W trasę życia planuje się

RUDi YAMAHA XTZ 750 Super Tenere
Myszka BMW F-650 st
Piekar HONDA XL 600V Transalp

mario_xt600
13 lipiec 2010, 21:10
Chetnie bym się wybrał z wami ale niestety nie będę gotowy do wyjazdu w tym terminie.Moto dopiero w czwartek lub piatek wjedzie do mojego garażu i nie zdązę sie przygotować.Do 22 jestem w Bieszczadach w okolicy Baligrodu z DR 350,a TENERKA w tym czasie będzie grzała garaż:)
Wiadomo że niesprawdzonym na 100% motorkiem w taką podróż to ryzykowna sprawa.
Ale jeśli będą powtórki to chętnie.
Fajna traska.

lukasz_vip
16 lipiec 2010, 19:26
Ja w tym czasie siedzę na Słowacji bo już się dwa tygodnie temu z kumplami zgadałem :/ No szkoda, bo jak coś to bym z wami poleciał ;]

lepris
22 lipiec 2010, 12:59
Za to ja chętnie, będzie zacny urlop!

trocin
28 lipiec 2010, 16:18
Tez mam zamiar sie wybrac z kumplem w Karpaty Ukrainskie, ale na poczatku sierpnia na 3, max 4 dni. Ale my mamy zamiar pojechac troche blizej, posmigac tam po Karpatach i wrocic. Ja tereską, on dr650 i moze 2 kumpli trampkami ;-)

Rudolf000
18 sierpień 2010, 15:13
Wszystkich chętnych oraz zainteresowanych wyjazdem zapraszam na ognisko zapoznawcze które odbędzie się dnia 21.08.2010 w miejscowości Olchowiec. (2 strona jeziora solińskiego)
Dokładne informację oraz szczegóły dojazdu przekażę telefonicznie. Dzwońcie 507400096.

Wyjazd w trasę planowany jest na poniedziałek 23.08.2010

lepris
30 sierpień 2010, 10:34
http://picasaweb.google.com/karolina.jankowska/BiesyICzadyAndUkraina2010?authkey=Gv1sRgCM-SpcO7utO3kgE&feat=directlink

pierwsze fotki

Cezary
22 wrzesień 2010, 22:10
też byłem w tym roku na Karpatach (tylko 4 dni), ale już planuje na majówke na 10 dni Ukraine i Rumunie, licze na jakąs relacje:)

warm
24 wrzesień 2010, 22:32
Kurcze ja może w przyszłym roku :)