PDA

Zobacz pełną wersję : norwegia 2014

ksenon
15 styczeń 2014, 19:59
wybiera się ktoś do Norwegii w tym roku, chętnie bym się podłączył,albo częściowo podłączył, jazda w pojedynkę już mi się znudziła ;-)

wszelkie propozycje mile widzie, mnie interesuje tylko "Drabina Troli" tam muszę być,

pozdrawiam

ex1
15 styczeń 2014, 21:21
wybiera się ktoś do Norwegii w tym roku, chętnie bym się podłączył,albo częściowo podłączył, jazda w pojedynkę już mi się znudziła ;-)

wszelkie propozycje mile widzie, mnie interesuje tylko "Drabina Troli" tam muszę być,

pozdrawiam

jeżeli tylko po to to czy jest sens.. w europie znajdziesz dużo więcej piękniejszych dróg... :)

Floydoo
15 styczeń 2014, 21:29
jeżeli tylko po to to czy jest sens.. w europie znajdziesz dużo więcej piękniejszych dróg... :)
zgadzam sie w zupelnosci :up:

ksenon
05 luty 2014, 09:21

tak ma to sens, bo mam trzy trasy w europie na których muszę być przed śmiercią i to jest właśnie jedne z nich, wiem ze jest wiele innych tras, lepszy itp, ale musisz popatrzeć na mapie gdzie mieszkam, mam po prostu wszędzie daleko

zoromoto
05 luty 2014, 19:52
Dobry cel. Też mam plan przejechać najsłynniejszymi trasami.
Zerknij tutaj, może coś się przyda:
http://www.motocykle.tczew.pl/forum/viewtopic.php?t=2182
Zapraszam do mnie do Sarpsborga po drodze :)
Pozdro!

advradek
06 luty 2014, 22:27
mam po prostu wszędzie daleko
Nad może masz blisko :hiehie:

ksenon
07 luty 2014, 07:38
te bagno północne morzem nazywasz :P

lucyfer8888
09 marzec 2014, 00:04
Witam, Ja wyruszam w tym roku na fajną trasę po norwegii, jadę z Oslo do Eidfjord
163661636716368
To foty z zeszłego roku z wypadu Huska smr 510 Miejsce magiczne do tego stopnia że zostałem tam 2 dni i eszcze kolega dojechał z Oslo to tylko 330km więc co tam. Planowane zostać ze 2 dni, chcę rozbić namiot na szczycie skąd zrobiłem zdjęcie z widokiem na wszystko... Do wyboru 3 drogi z oslo, 16369
ja jechałem przez kongsberg, polowa drogi prosta a reszta juz kręta, sama przyjemność nie nudzi się...
Następnym celem jest Odda i słynny język trolla
16370
niestety idzie się tam 6 lub 12 h w zależności od wybranej drogi, planowany nocleg na szczycie do wyboru namiot lub domek za 150 kr za osobę. 16371
Potem bergen ale nie ma szczegółowego planu zwiedzania itp.
16372
Z bergen jeśli ktoś lubi nurkowanie propozycja pada na
16373
Piasek w norwegii jest na wage złota więc takie plaże to przynajmniej dla mnie coś niezwykłego więc jeśli połączymy to z gopro i czystą wodą to miło się wspomina, minus to zimna woda czyli teraz planuje kupić piankę, zegarek pokazywał że woda ma 17 C ale na filmach mocno zwalniało mi serce więc może mieć mniej, płetwy i maska też lepiej mieć na wyposażeniu

http://www.youtube.com/watch?v=byDMg2ch8N0
byłem tam w miejscu gdzie na spokojnie ponad 10 metrach dalej było widać piaszczyste dno :)
Oczywiście zabieram wędkę żeby obiady łapać w miarę możliwości.
16374
Dalej Geirangerfjorden i rejs wycieczkowcem,
16375
Ĺlesund i The Atlantic Road i To na tyle planów (moich i realnych) tzn. ja lece teresa i nic mnie nie zatrzyma, jedynie brak nogi, ręki albo awaria teresy. Jest 30% szansy że z polski dojadą z Gliwic 2 afryki, ponadto kolega z dziewczyną chce jechać ta trasę vw t3 4x4 ale 100% pewności nie ma, on chce dojechać do Bodř i popłynąć promem na lofoten a to ponad 1000 dodatkowych km plus powrót. Jestem otwarty na modyfikacje trasy jeżeli się ktoś chce dołączyć, daty też jeszcze nie ustalam ale na pewno jakoś w wakacje.

robkri
09 marzec 2014, 18:53
Oglądając ten film złapałem się na tym że jak się wynurzałeś żeby zaczerpnąć powietrza a kamera dalej była pod wodą to czułem brak powietrza w płucach i czekałem z niecierpliwością kiedy się wreszcie wynurzysz żebym mógł też nabrać powietrza :D, dziwne uczucie.

Floydoo
18 marzec 2014, 21:10
do mnie do rřyken maja doleciec ciezkie sprzety z polski :D i razem jedziemy na preikestolen a potem dalej w kierunku atlantyckiej, potem mam ochote spenetrowac Hitre i Trondheim i jazda w dol