PDA

Zobacz pełną wersję : BAŁKANY 14 r. start początek czewrca. jedziesz ?

swięty
23 marzec 2014, 19:34
Witam, ponownie planuje trasę na Bałkany. W zeszłym roku nie wypaliło, planowana trasa- Rumunia - Translapiną, Macedonia, Albania, Montenegro, Chorwacja i do Wawy. termin to koniec maja lub początek czerwca na 16 dni. Spanie w pokojach. Jazda lajcikowa. Tereske sprzedałem i jadę Varadero. Koszt takiej wyprawy na jednym moto dla dwóch osób to od 4 do 5 tyś. Jeśli chcesz się dołączyć lub coś poradzić to pisz :)

ofca234
24 marzec 2014, 09:07
nie omijaj Bosni....

swięty
31 marzec 2014, 19:40
ok :)

ToomaiNSU
06 kwiecień 2014, 18:31
szkoda tylko, że Transalpine popsuli (wyasfaltowali) :(

Kuna
30 kwiecień 2014, 16:53
nie omijaj Bosni....

widzę, że wyrastasz na prawdziwego ambasadora Bośni ;-) ale słusznie, bo warto tam zajechać... ;-)

ofca234
30 kwiecień 2014, 18:13
swiety, nie chce jechac razem calej podrozy, ale jaki masz plan?

bo ja w czerwcu tez uderzam na Balkany - moze jakies piwko po drodze?

a co do Bosni - no proste!

sowizdrzal
01 maj 2014, 19:17
widzę, że wyrastasz na prawdziwego ambasadora Bośni ;-) ale słusznie, bo warto tam zajechać... ;-)

Jak jeździsz asfaltem to tak. Ale akurat w tym kraju nie poOFFisz sobie - są jeszcze niespodzianki w gruncie.

swięty
01 maj 2014, 20:59
przewidziane zrobienie 4100km Warszawa z Translapiny na jeziora Ohrydzkie dalej przez góry do Tirany, do Petrovac ( plaża ) i juz cały czas brzegiem morza do Rijeki i do Wawy. Jazda bez autostrad i totalny lajcik

- - - Zaktualizowano - - -

wyjazd z Wawy 31 maja nocleg może w Tokaju. nic nie rezerwujemy, noclegi robimy z marszu. Więc zimne piwko po drodze :)

- - - Zaktualizowano - - -

poprzedni wypad
http://www.xtzclub.pl/threads/8644-Wyjazd-do-Grecji-2012

ofca234
02 maj 2014, 19:35
sowizdrzal - nieprawda - spojrz chociazby na moje zdjecia z tego roku. sa tam spoko szutrowe drogi, ze wsi do wsi, wzdluz Driny, etc. one sa bezpieczne, bo uzywane przez miejscowych.

Na azymut to bym nie jezdzil czy tam 'do lasu' - przynajmniej tak na pale. Trzeba sie pytac miejscowych i spokojnie mozna sporo przejechac bez asfaltu. Trzeba sie tylko zaopatrzyc w dobra papierowa mape, troche popytac, troche postarac i bedzie ok.

swiety - moze byc ciezko, ale wysle Ci priva z namiarami i zobaczymy. ja najpierw smigam na ukraine i do moldawii, wiec jak CIe zlapie to gdzies blizej Serbii.

swięty
02 maj 2014, 20:38
ofca, Ukrainę ? nie źle :) to będziemy pot telefonami

ofca234
02 maj 2014, 21:29
na Ukraine, ale zachodnia. Zakarpacie tylko i potem bede obserwowal co sie dzieje. Najwyzej do Moldawii wjade przez Rumunie.

swięty
04 maj 2014, 16:07
nikomu nie pasuje termin ????