PDA

Zobacz pełną wersję : Plecak z centrum mazowieckieg szuka XTZ do współpracy

Terenia
11 sierpień 2014, 17:36
Plecak z centrum mazowieckieg szuka XTZ do współpracy na dogodnych warunkach. Paliwo lub części do XTZ w zamian za kilometry na moto. Szczegóły na priv.

wojtekk
11 sierpień 2014, 21:23
Nic nie rozumiem… Ale może ja stary jestem :)

advradek
11 sierpień 2014, 22:23
Kurcze do czego to dochodzi :) Ale inicjatywa ciekawa. może jakieś zdjęcie i wymiary :hiehie:

Gandalf
12 sierpień 2014, 00:59
nawet nikt nie pisze, że zapraszają do powitalni ... tak się chłopaki rzucili (pewnie chodzi o graty) :up:

Terenia
12 sierpień 2014, 07:04
Witam. Bo czasem jest tak, że chcesz strasznie pośmigać a nie masz możliwości - motocykla i prawa jazdy. Do xtz zaraził mnie kolega z Forum. Jak nic z tego nie wyjdzie to przynajmniej wprowadziłam nową inicjatywę. Pozdrawiam

qpcio
12 sierpień 2014, 07:22
pozostaje tylko zyczyc powodzenia w robieniu prawka :D

Łojek
13 sierpień 2014, 17:58
Kurcze do czego to dochodzi :) Ale inicjatywa ciekawa. może jakieś zdjęcie i wymiary :hiehie:

Radziu,
Koleżanka szuka XTZ , GS-em nie chcę :-P

advradek
17 sierpień 2014, 20:29
Radziu,
Koleżanka szuka XTZ , GS-em nie chcę :-P

Nie wie co dobre. Ale rozumie, od czegoś trzeba zacząć.
Łojek zawsze można dokupić teresę. Sam wiesz, cel uświęca środki. Nie inwestujesz nie zarobisz. Nie zalejesz nie pojedziesz, itp/ życie

Terenia
18 sierpień 2014, 12:32
Wielki szacun i uznanie dla ludzi z xtz, którzy znają zasady prawdziwej wspólpracy. Warto było, bo było super. Człowieka widziałam pierwszy raz w życiu i okazał się profesjonalistą. Dzięki. Terenia