PDA

Zobacz pełną wersję : Klucz do rozrkęcenia lagi - mam do pożyczenia - Łódź

kalosh
18 września 2015, 09:30
Bry.
Jak by ktoś chciał pożyczyć (darmo), owy legendarny klucz, to w Łodzi można się do mnie zgłosić. W sumie mogę też wysłać, za zwrotem kosztów przesyłki. Nie jest ładny i piękny, trochę nawet krzywo pospawałem, ale zrobił robotę i wytrzymał zalecany moment przy przykręcaniu.
W razie potrzeby szybkiego kontaktu: [mój_login]@gazeta.pl
Pozdro, Dawid.

Rysiu
18 września 2015, 09:36
A może zrobić taki temat ogólnopolski? Ja mogę zaoferować klucz w okolicach wawy i Garwolina, a jeśli będzie taka potrzeba to też swój kawałek garażu z całym potrzebnym sprzętem.

Prince
18 września 2015, 11:14
Jakby co to mogę użyczyć . Warszawa- Okolice Służewca. Chociaż wykonie go to jakieś 3 min roboty.

PiotrekXTZ750
18 września 2015, 13:00
Tak samo u mnie dostępny na terenie Wrocławia, gdyby ktoś potrzebował :)

evilthedevil
12 października 2015, 16:22
Możecie zamieścić zdjęcia swych kluczy i ich długość? Ja planuję rozbiórkę lag na dniach. I jak poprzednik dokręcał z loctitem jak w manualu, to pewnie będę takiego klucza potrzebował, no chyba, że pneumatyk da rade. Ja zakupiłem długą śrubę 24 z nakrętkami na całym gwincie i mam nadzieję, że z przedłużką grzechotki dam radę.

FranekSz86
12 października 2015, 16:32
Chyba źle się przygotowałeś. Ja nie rozbierałem u siebie lag, ale z tego artykułu wynika że śruba M20, zresztą przeczytaj sam:
http://www.xtzclub.pl/threads/259-Nikt-jeszcze-nie-mia%C5%82-problemu-z-rozkr%C4%99ceniem-lagi

Patik
25 października 2015, 23:26
Witam
U mnie dostępny na terenie Gliwic :). Dużo jeżdzę wiec mogę tez podrzucić w "okolicy".

_Patik_