PDA

Zobacz pełną wersję : sobota, 04.09 - lekkie off w okol. turku i uniejowa

nemet
31 sierpień 2010, 13:53
kolego z forum 4x4 rzucil propozycje, a ja chce ja podlapac w wersji 2x1 :D
i przy okazji dobic na weekend w okolice lodzi - ktos by sie przylaczyl?

startujemy z poznania.

Składam wstępną propozycję jednodniowej przejażdżki turystycznej off-road w okolice Turku.
W jednym z ostatnich Auto-Światów 4x4 była opisana trasa wokół kopalni Adamów, podobno bardzo urokliwa i tak chcemy pojechać, mamy ten numer.
Z opisów wynika, że trasa jest łatwa, choć ostatnie opady deszczu mogły to odrobinę zmienić.
W planach jest też przechadzka po Turku i odwiedzenie basenu wód termalnych w Uniejowie.

Coś niecoś jest opisane tu:
http://forum.skodaclub.pl/post87156.html

erwinw
01 wrzesień 2010, 07:49
Zakupiłem wczoraj ten przewodnik 4x4 o którym mowa w podanym linku. Ktoś opisywał, chyba na ADV ,że niektóre trasy dla moto są dość ciężkie... Zdjęcia w nim zawarte wyglądają dość ciekawie.

LukaSS
01 wrzesień 2010, 08:43
A ja nie moge kupić tego przewodnika, kurcze no! :/

nemet
01 wrzesień 2010, 11:30
no to co, bedzie ktos chetny? bo fajnie by bylo miec towarzystwo takze 2oo zeby razniej bylo :) a jak nei to sie wybiore 4x4.

erwinw
01 wrzesień 2010, 16:48
A ja nie moge kupić tego przewodnika, kurcze no! :/

Droga krajowa nr.7, ostatnia stacja przed Grójcem, chyba BP? Obok jest restauracja. Wczoraj były jeszcze min. 3 egzemparze

LukaSS
01 wrzesień 2010, 21:25
Droga krajowa nr.7, ostatnia stacja przed Grójcem, chyba BP? Obok jest restauracja. Wczoraj były jeszcze min. 3 egzemparze

W piątek z rana jadę w PL, więc postaram się podjechać. Dziękuję za info!

nemet
08 wrzesień 2010, 11:01
przejazdzka sie udala chociaz "terenu" tam bylo tyle co na lekarstwo, troche piasku w lesie i przy objezdzie kopalni, luznych kamieni z powodu remontu nawierzchni i zdecydowanie za malo blota :) ale jak na weekendowe rozprostowanie kosci bylo ok :)

dalej niedzielne spot. z laguna i przejazdzka pogaduchowa po okolicy ;)

nemet
20 wrzesień 2010, 19:15
jeszcze jedna relacja :)

http://www.youtube.com/watch?v=6IQaslWBv3A

p.s. temat mozna przeniesc z planowanych