PDA

Zobacz pełną wersję : Plany na 2017 rok - dołączę się :)

lopez20
10 grudzień 2016, 04:00
Hej :) Gdyby ktoś planował jakiś wypadzik gdzieś dalej w okresie wakacyjnym lub w okolicach tego czasu chętnie wezmę urlop i się dołączę do wyprawy. Szczerze zaczynam dopiero "dalszą" przygodę motocyklową,( zmieniłem moto na xtz 750 st ) ogarniam maszynę cały czas na sezon aby była gotowa do drogi. Nie wybrzydzam, nie zamulam, problemów raczej ze mną nie ma :) Wszystko da się przeżyć :) Gdyby ktoś chciał moja osobę przygarnąć było by fajnie :) Myślę, że się dogadamy :) Gdyby ktoś miał jakieś plany/propozycje to ciągnijcie wątek dalej :) Zawsze można się gdzieś wcześniej umówić, ustawić, spotkać i obgadać temat :) dlaczego chcę sie dołączyć ? - ponieważ to będzie moja pierwsza dalsza wyprawa i zawsze dobrze jest zaciągnąć języka od bardziej doświadczonych :) owszem mógłbym sam jechać.........ale w grupie zawsze raźniej a przede wszystkim - weselej ! Pozdrawiam Jurek !!!

SzPaneQ
10 grudzień 2016, 18:12
Ja też jestem zainteresowany. Pozdrawiam

filip117
12 grudzień 2016, 22:24
Witam, z chęcią wybrał bym się w 2017 w okolice jeziora Bajkał i Mongolii albo w stronę Kirgistanu, Tadżykistanu Uzbekistanu Turkmenistanu.

zord25
14 grudzień 2016, 19:42
Ja planuje Włochy ,Grecje w czerwcu jak by co!

lopez20
16 grudzień 2016, 16:04
No to elegancko masz jakies przyblizone plany mniej wiecej co gdzie i jak ? Wiem ze jeszcze kupa czasu ale.pytam z ciekawosci :) moze masz juz jakies plany trasy itp :)

crossmen7
20 grudzień 2016, 10:58
Czekałem na taki temat.Jak zdrowie dopisze to jestem chętny na wyprawę.Cały czas mam w głowie Rumunie i raczej będę starał się tam wybrać.

teddy-boy
21 grudzień 2016, 09:15
Planuje polnocną Rumunie, ewentualnie gdzies te rejony. Chetnie znajde wspoltowarzyszy wyjazdu. Bez hardkoru, szutry i lekki off, namioty. Transport do dogadania, czy na kolach czy np bus/przyczepa

crossmen7
21 grudzień 2016, 10:30
Planuje polnocną Rumunie, ewentualnie gdzies te rejony. Chetnie znajde wspoltowarzyszy wyjazdu. Bez hardkoru, szutry i lekki off, namioty. Transport do dogadania, czy na kolach czy np bus/przyczepa

Jeśli bus,przyczepka mogę zabrać swojego GAS gas wtedy więcej lajtowych tras off.Dostałem od znajomego mapy z Enduromani + mapy na płycie do GPS.Namioty ok,minimum kosztów za noclegi.Więcej jazdy

teddy-boy
21 grudzień 2016, 13:58
Dokladnie tak, minimalizacja kosztow, a poza tym to po prostu lubie taki klimat, namiot, zarcie z ognicha. Oczywiscie w razie kleski pogodowej jakas kwatera zawsze sie znajdzie.
Niestety nie posiadam busa ani haka w aucie, wiec transport zalezny ile osob bedzie

lopez20
26 grudzień 2016, 02:13
teddy, też myślałem o rumunii. Myslę, że to dobry temat do podjęcia. Wszystko jest do dogadania. Myślałem żeby tam polecieć na kołach jeśli ktoś był by chętny :) Wydaje mi się że ekipa się zbierze :) namiot, żarcie na butli , ognisko itp - jak najbardziej wskazane :) przecież w tym cała przyjemność :)

saper
29 grudzień 2016, 21:27
Ja planuje 3/4 tygodniowy wyjazd startujący w połowie sierpnia. Wstępny plan Ukraina-Rumunia-może Bułgarii kawałek- Albania-Czarnogóra. Oczywiście będzie ewoluować ta trasa;) Obecnie jedziemy na 3 motocykle Teresa , Trampek, GS. Jak coś to pisz;)

lopez20
30 grudzień 2016, 15:17
Wszystko wporzo ale 4 tygodni to raczej nie dostane wolnego...więc klapa po całości :)

saper
30 grudzień 2016, 16:01
Jeden gość wraca po 2 a drugi po 3 tygodniach więc do wyboru:P Wszyscy siedzimy w Krakowie i co jakiś czas będziemy się spotykać;)

lopez20
01 styczeń 2017, 16:12
Oki to bedziemy w kontakcie

teddy-boy
03 styczeń 2017, 08:44
Lopez to zapraszam do Rumunii, mozna oczywiscie na kolach, ja po prostu myslalem by oszczedzic na podrozy i szybciej przemiescic sie do celu, ale wszystko do dogadania.

lopez20
03 styczeń 2017, 22:01
Ok. Jeszcze tylko przeserwisuje gazniki i wrzuce nowy rozrzad do babci teresy i będziemy ogarniać temat ! Jestem jak najbardziej za, tylko żeby babcia teresa dała rade bo to będzie moj dziewiczy wyjazd na niej bo mam od nie dawna :) ale do odwaznych swiat nalezy :)

radar
03 styczeń 2017, 23:12
Koledzy używajcie polskich "ogonków", bez nich Wasze posty są trudno czytelne.

teddy-boy
04 styczeń 2017, 10:05
Radar, nie miej za złe, przyzwyczajenie, postaram się, ale to trudne ;)

mas3
04 styczeń 2017, 10:11
Lopez, Teddy jesteście w stanie oszacować termin wyjazdu. Chętnie bym się przykleił do wycieczki tylko urlopy muszę zgłosić do 20 stycznia we fabryce :D

teddy-boy
04 styczeń 2017, 12:50
Chcialbym koniec maja/poczatek czerwca - tak mysle

lopez20
04 styczeń 2017, 22:46
Ja z wolnym mam łatwiej nie muszę tak wcześnie zgłaszać. Ugadajcie termin do marca kwietnia konkretnie i myślę że załatwie sobie wolne na czas. Mas3 dogadaj termin z teddym. Chyba że też nie musisz tak wcześnie zgłaszać to wtedy się dostosujemy do teddiego i będzie git.

AdamB
05 styczeń 2017, 07:10
Chcialbym koniec maja/poczatek czerwca - tak mysle

W tym terminie trasa transfogarska może być jeszcze zasypana śniegiem i nieprzejezdna

crossmen7
06 styczeń 2017, 05:41
Adam ma racje.Termin trochę wczesny.Karpaty mogą odcisnąć swoje piętno zwłaszcza jak spać w namiotach.Ja planuję koniec czerwca zanim sezon ruszy na dobre.

lopez20
06 styczeń 2017, 10:13
No to trzeba będzie jakoś ustalić co i jak. Crossmen na ile się wybierasz ? Ja mam ruchome 2 tyg wolnego to chyba taki max a może się okazać że nawet ciut mniej. Wszystko się okaże jak zagadam z szeryfem w robie :) Póki co jeszcze nic nie wspominam aby go nie denerwować :) heheh

crossmen7
07 styczeń 2017, 07:24
O 2 tyg mogę zapomnieć,kumple z pracy mnie zjedzą.Myślę że w ciepłą wczesną wiosną gdzieś się spotkamy żeby dociągnąć szczegóły.

lopez20
07 styczeń 2017, 15:49
Ok. Nie ukrywam że mi też bedzie ciężko z 2 tyg w ciągłości ale zobaczymy. Najwyżej się odczepimy i wrócimy wcześniej :) heheh Tak jak mówisz wiosną trzeba dogadać temat.