PDA

Zobacz pełną wersję : Ściana wschodnia - majówka 2017

marcinjunak
27 kwiecień 2017, 18:22
Jak to zwykle bywa ekipa się wykruszyła,
zostałem tylko ja i Lemur, w sobotę 29.04 ruszamy na północ wzdłuż granicy wschodniej zaczynając z okolic Wisznic.
Cel po prostu pojeździć, jak będzie bardzo padało znajdzie się pewnie coś innego do roboty, przecież nie będzie padać non stop :).
Spanie w agroturystykach, 3-4 dni w sumie. Jak ktoś chce się z nami przejechać to dzwonić albo pisać, 697 18pięc 52 cztery.

flisak
27 kwiecień 2017, 19:47
Jak dotrzecie na Podlasie to w niedziele jest Rajd Podlaski. Nie wiem czy mogę propagować, bo to z FAT. A jak będziecie w okolicy Zabłudowa to zapraszam na kawę albo coś mocniejszego.

wojtekk
27 kwiecień 2017, 21:09
Nie wiem, czy potrzebujecie tej rady - najwyżej olejcie. Warto zgłaszać w strażnicach, że jedziecie. Podać numery itp. Można wtedy bliżej granicy jechać nieniepokojonym.

lemur
27 kwiecień 2017, 22:15
- każda rada jest cenna tym bardziej, że obejmuje tereny przygraniczne :)

browar
28 kwiecień 2017, 10:20
W poniedzialek rano wyjezdzamy we trzech przez Terespol i Janow Podl. by na nocleg zostac w okolicach Siemianowki.We wtorek jezdzimy wzdluz granicy (Kruszyniany,Krynki),w srode powrot do domu.Moze sie uda polaczyc sily?:)

AdamB
28 kwiecień 2017, 11:10
Nie wiem, czy potrzebujecie tej rady - najwyżej olejcie. Warto zgłaszać w strażnicach, że jedziecie. Podać numery itp. Można wtedy bliżej granicy jechać nieniepokojonym.

Eee tam... Może dla większej i zorganizowanej grupy to ma sens, ale nie dla dwóch motocykli. Jak podasz numery to i tak Cię to nie uchroni przed ewentualnym zatrzymaniem, z przodu numerów nie widać więc jeśli mają zatrzymać to i tak zatrzymają. Tym bardziej w przypadku kiedy przejeżdżasz w ciągu dnia przez rejony kilku placówek SG.
Najważniejsze żeby nie jechać drogą graniczną, bo dla niektórych (a może i większości) jej odcinków jest zakaz przebywania. Z resztą, i ja i Marcin, wiemy z doświadczenia ile to kosztuje :)

marcinjunak
28 kwiecień 2017, 12:23
W poniedzialek rano wyjezdzamy we trzech przez Terespol i Janow Podl. by na nocleg zostac w okolicach Siemianowki.We wtorek jezdzimy wzdluz granicy (Kruszyniany,Krynki),w srode powrot do domu.Moze sie uda polaczyc sily?:)

Spoko, napisz mi może jakiś tel czy coś będziemy się odzywać, jakiś nocleg można ogarnąć na wspólne spotkanie. Pewnie jak tak dalej będzie padało przełożymy wyjazd na niedziele więc w poniedziałek będziemy w tamtych okolicach.

wojtekk
28 kwiecień 2017, 12:47
Eee tam... Może dla większej i zorganizowanej grupy to ma sens, ale nie dla dwóch motocykli. Jak podasz numery to i tak Cię to nie uchroni przed ewentualnym zatrzymaniem, z przodu numerów nie widać więc jeśli mają zatrzymać to i tak zatrzymają. Tym bardziej w przypadku kiedy przejeżdżasz w ciągu dnia przez rejony kilku placówek SG.
Najważniejsze żeby nie jechać drogą graniczną, bo dla niektórych (a może i większości) jej odcinków jest zakaz przebywania. Z resztą, i ja i Marcin, wiemy z doświadczenia ile to kosztuje :)

Jechałem w dwa motocykle. Zatrzymywali z rejestracją i bez. Więc mam przećwiczone. Nie musimy się zgadzać w czym to pomaga.

browar
28 kwiecień 2017, 13:02
Marcin,moj telefon 793 607 859.Zapisze sobie Twoj i skontaktuje sie.Spanie mamy w domku,jeden trzyosobowy,drugi piecio.Nie pytalem gdzie nas zakwateruja i czy drugi bedzie wolny.

marcinjunak
28 kwiecień 2017, 13:13
Marcin,moj telefon 793 607 859.Zapisze sobie Twoj i skontaktuje sie.Spanie mamy w domku,jeden trzyosobowy,drugi piecio.Nie pytalem gdzie nas zakwateruja i czy drugi bedzie wolny.

Spoko, czyli wstępnie na poniedziałek po południu Siemianówka koło Hajnówki. Jak możesz podpytaj czy będą jeszcze dwa miejsca na nocleg.

flisak
28 kwiecień 2017, 14:20
Jak będziecie w okolicach Siemianówki to zajedźcie do Jałówki zobaczyć ruiny kościoła. Sporo fajnych dróżek znajdziecie w okolicy.

lemur
02 maj 2017, 20:10
.....nie mogliśmy znaleźć z Junakiem tych ruin. Junak szukał na google i nic nie pokazało, podgadywał nawet znajomych z face booka, którzy tam mieszkają i nic nam nie podpowiedzieli, trudno myślę że następnym razem Junak znajdzie te ruiny, szkoda, że teraz się udało

marcinjunak
03 maj 2017, 08:03
.....nie mogliśmy znaleźć z Junakiem tych ruin. Junak szukał na google i nic nie pokazało, podgadywał nawet znajomych z face booka, którzy tam mieszkają i nic nam nie podpowiedzieli, trudno myślę że następnym razem Junak znajdzie te ruiny, szkoda, że teraz się udało

:lol: