PDA

Zobacz pełną wersję : Bałkany 30.07.2017 - 12.08.2017

giennios
23 czerwiec 2017, 11:55
Cześć.

Szukamy czwartej osoby do wyjazdu na Bałkany - Chorwacja, Czarnogóra, Albania, jeśli czas pozwoli to kawałek Grecji. Jadą 2 x LC8 (w tym słynny Marcin Junak - kto nie zna niech poczyta:]) 1 x Africa Twin, opony szosowe. Wyjazd planowany na ok. 5 tys. km, spanie bardziej namiotowe - ale bez srania po krzakach, raczej kempingi i sprawdzone miejscówki.

Jeśli ktoś jest zainteresowany lub potrzebuje więcej info proszę o priv.

Pozdrawiam, Grzesiek

lemur
27 czerwiec 2017, 07:51
..."spanie bardziej namiotowe" - w to nie uwierzę :D- czytając relacje Junaka i Zbiga -to Marcin będzie bardziej chciał się odegrać na Zbigu za ostatnie lata koczowania w podmokłych namiotach i przechylić szalę na stronę świeżej, białej podusi -poduszki - dostępnej tylko w hotelowych gwiazdkach. tak więc weźcie tylko ewentualnie plandekę do okrycia na w razie jakby nie było hoteli :]

Zbyszek KTM 990adv
27 czerwiec 2017, 12:46
Ten pierwszy lc8 to wiadomo, jedzie Zbigniew, ten drugi to osobnik zwany "rozdarta gęba"...:grin:
Trzeci na mojej byłej babci AT jedzie Grzegorz (synek). Szukamy tego czwartego, kompana dla AT na przelotówkach bo my mu odjedziemy.:H

.."spanie bardziej namiotowe".. to dla Junaka:? ani razu jeszcze nie sraliśmy po krzakach, w tym roku musimy zrealizować to koniecznie...

Integrujemy się na Baby Jadze w ten weekend, zarys drużyny pomarańczowych w siatkówkę już jest. Kto chce z nami wygrać niech naszykuje skrzynkę browca. Z przyjemnością go wypiję, tylko ma być schłodzony....:cool:

pozdr.

Pablo1972
27 czerwiec 2017, 14:43
Nie tym razem Zbychu, porażkę przyjdzie czas przełknąć !!!
XTZ górą będzie!!

nemo
27 czerwiec 2017, 15:15
Zarys drużyny pomarańczowych, hmmm, brzmi groźnie. Pogramy, zobaczymy. XTZ przyjmujemy wyzwanie Zbyszka?

lemur
27 czerwiec 2017, 20:48
...Zbigu pewnie jakiś fortel szykuje - bo za szybko rzucił wyzwanie jako przywódca mandarynek - chyba jako cytrusy mają już dobry skład obmyślony albo dobry transfer zrobili od naszych :) bo ktoś sprzedał XTZ i poszedł w pomarańcze ;)

Mondo Cane
27 czerwiec 2017, 21:16
Nie na tym wyjeździe pomarańczowi. Stane pod siatką a przyjadę w piątek wcześniej ;)

ofca234
28 czerwiec 2017, 09:12
no szkoda, ze nie mogę - chętnie bym pognębił pomarańczowych po raz kolejny.

a opony szosowe to dlaczego? ;)

lukas12p
03 lipiec 2017, 12:14
czy opony szosowe oznaczają jazdę tylko po asfalcie?
jakie prędkości przelotowe?

marcinjunak
03 lipiec 2017, 14:42
Opony asfaltowe to no tkc. Będą również i szutrowe odcinki jak w Durmitorze czy innych górskich krajach czyli kamienie i kamienie ale bez telewizorów. Przelotowa dla czarnuchowego kondona to 120 na autobanie. Dla adv-ow 160. Na miejscu już wolno się jeździ w zależności od miejsca i pogody.

orzelekNGI
04 lipiec 2017, 10:43
Junak, dorwałeś migomat turystyczny do wahacza na ten rok?;P czy Ty migomat będziesz ciągną, a Zbyszek butle z gazem?

marcinjunak
04 lipiec 2017, 13:48
Junak, dorwałeś migomat turystyczny do wahacza na ten rok?;P czy Ty migomat będziesz ciągną, a Zbyszek butle z gazem?

Jak taki mądry jesteś to jedź z nami :) zobaczymy czy twoja rama wytrzyma:)

lemur
04 lipiec 2017, 19:11
.....hahahaha - no tendencja do pękania w ST jest - myślę, że trochę wstrząsów na drodze będzie a w Lukomirze spawarek nie ma więc Orzełku jakbyś jechał to wzmocnij ramę :)

orzelekNGI
05 lipiec 2017, 07:28
;P przesiądę się na pomarańcze to pojadę. A co do ramy w ST to faktycznie przy ostrzejszym dziczeniu pojawia się w bani schiza, że przy lądowaniu pęknie rama. Ale BTW podziwiam Was za takie wyprawy...ja po 300 km już marudze

lemur
05 lipiec 2017, 17:23
...to że zmienisz motocykl - nie zmieni tego, że będziesz marudził po 300km :hiehie:

orzelekNGI
06 lipiec 2017, 06:16
może i prawda...

mas3
06 lipiec 2017, 18:43
...to że zmienisz motocykl - nie zmieni tego, że będziesz marudził po 300km :hiehie:
tyle że po zmianie będzie to za 2 a nie za 3 godziny :)

orzelekNGI
07 lipiec 2017, 07:22
do zapier...mam drugie moto, w ST pare kucy by się przydało więcej, ale to nie największy ból. ZAWIAS - mimo kombinacji z gęstością oleju, dokładaniem sprężyn, itp dalej to nie jest "to". Sztywność całego układu od manety po koło potrafi czasami stracha napędzić na koleinach. Można by tak rozwijać wszystkie wady i zalety, ale to chyba nie miejsce na to, a ST ma i tak u mnie w garażu dożywocie.