PDA

Zobacz pełną wersję : Świętokrzyskie szutry

Mondo Cane
05 września 2018, 15:35
Szanowni,
mam chytry plan popracować nad jazdą poza asfaltami Kielecczyzny. Możecie, lokalni znawcy terenów i ścieżek, polecić gdzie pojechać by mieć szansę na powrót z szutrów na asfalt GS'em?

mas3
05 września 2018, 19:15
jeśli chcesz popracować nad jazdą to proponuje szkolenie jakieś albo wyjazd z kimś kto będzie miał cierpliwość tłumaczyć. Jak chcesz jechać sam to nabędziesz doświadczenia ale nie koniecznie umiejętności. Po 3 przejechanych rajdach wybrałem się na akademię enduro i oooo panie jest różnica. Pamiętam jak się męczyłem na BJ2017,a o ile lżej poszło na BJ2018

Prince
05 września 2018, 20:05
Na ten łikend startuje ekipa na zlot AT. Skontaktować was? Ogarniają w wystarczającym stopniu i jadą na giejesach.

Mondo Cane
05 września 2018, 23:20
No cóż. Moje pytanie jest z dużym wyprzedzeniem bo faktycznie szkolenie jazdy w off jest jeszcze przede mną ale to za jakieś 2,5-3 kPLN bo mam zamiar kupić koła wraz z oponami do tego celu. A na razie zbieram wskazówki co do tras w Świętokrzyskiem.

ofca234
06 września 2018, 11:16
Mondo Cane - idź na szkolenie off do motopomocnych albo w ostatecznoscci do Rafała Górskiego (kursyenduro.pl) - zupełnie inna półka cenowa.