Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

sprzęgło

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    sprzęgło

    Witajcie mam takie objawy w mojej xtz 660 rok 83 , po długim postoju sprzęgło jest sklejone czy do wymianu są tarcze .

    #2
    Niekoniecznie,to bardziej kwestią oleju. Po takim dłuższym postoju zanim uruchomisz silnik wciśnij sprzęgło wbij jedynkę i na wciśniętej klamce sprzęgła ciąg Tereskę do tyłu aż tarcze się nie rozkleją. Potem odpalasz dajesz jedynkę i lecisz .Skrzynia biegów będzie Ci dozgonnie wdzięczna
    Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
    Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

    Komentarz


      #3
      Wymień olej z tego co masz zalany czyli pewnie motul 5100 na inny i problem rozwiąże się sam
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        #4
        Spróbuje wymienić olej ale na jaki

        - - - Zaktualizowano - - -

        Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
        Wymień olej z tego co masz zalany czyli pewnie motul 5100 na inny i problem rozwiąże się sam
        Mam wlany olej yamahy 20w 40

        - - - Zaktualizowano - - -

        Mam zalany olej 10W40 YAMALUBE

        Komentarz


          #5
          Z tym olejem to też nie zawsze zadziała, zależy jakiego producenta tarcze sprzęgła masz zamontowane.
          "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

          Komentarz


            #6
            Olej yamahy, ale nie wiem jakiej firmy są tarcze bo sprzęglo nie slizga się to nie wymieniałem ,możliwe że są orginalne,

            Komentarz


              #7
              Odblokowane sprzęgło po poradzie kolegi zastosowałem na biegu do przodu i do tyłu pare razy i puściło teraz można smigać Pozdrawiam

              Komentarz

              Pracuję...
              X