Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Manuale do Yamaha

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Manuale do Yamaha

    Trochę manuali itp

    Poniżej zamieszczam zdjęcie z listą manuali które znajdują się w linku poniżej zdjęcia
    http://chomikuj.pl/XTZ_Service



    Postaram się wykombinować coś żeby dało się korzystać z manuali online ,albo przynajmniej pobierać na użytek własny bez ogranicz Bo manuale to przydatna rzecz

    Pozdr Andrzej
    Ostatnio edytowany przez ANDERE; 14.
    .

    #2
    Manuale do Yamaha

    Postanowiłem wrzucić kilka linków z manuałami , aby każdy mógł skorzystać z pomocy wszechwiedzących książek

    yamaha-xtz_660k_4UX2-_MANULA - wersja .pdf (3 MB) (w nazwie jest pomyłka to nie jest manual tylko katalog części z rysunkami złożeniowymi )

    Yamaha_Service_Manual_-_Xtz_660_silnik - wersja .pdf (4 MB)

    Yamaha_Service_Manual_-_Xtz750_Xtz_750_Super_Tenere - wersja .pdf (40 MB)

    Yamaha_TDM850_'91-99_TRX850_'96-97_XTZ750_'89-95_Service_Manual - wersja .pdf (122 MB)

    Yamaha_TDM850_'91-99_TRX850_'96-97_XTZ750_'89-95_Service_Manual - wersja .doc (9 MB)

    Yamaha_TDM850_Supplementary_Service_Manual1999 - wersja .pdf (1,6 MB)

    http://www.660er.de/Tenere/frame.htm - instrukcje obsługi katalogi części itp do 660'ki

    Pozdr. Andrzej
    Ostatnio edytowany przez ANDERE; 14.
    .

    Komentarz


      #3
      Manual do Yamahy TRX

      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

      Komentarz


        #4
        Yamaha_Service_Manual_-_Xtz750_Xtz_750_Super_Tenere - wersja .pdf (40 MB)

        ten link nie działa wyskakuje że nie można znaleźć tego pliku
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #5
          Bez sensu, nie da się tego umieścić w normalnym nie komercyjnym miejscu ?
          http://www.informatyzacja.com

          Komentarz


            #6
            Ja umieściałem masę manuali na www.4shared.com, bez limitu, zajętych portów itd... Rapid bez sensu jest - wiadomo czasami dlaczego.
            --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
              Ja umieściałem masę manuali na www.4shared.com, bez limitu, zajętych portów itd... Rapid bez sensu jest - wiadomo czasami dlaczego.
              Ja umieszczając swoje manuale też kierowałem się aby dało się pobierać bez limitów itp. Ale widzę że ten serwer średnio działa więc postaram się znaleźć coś bardziej niezawodnego

              Ps. Właśnie wrzucam manuale na inny serwer , mam nadzieje że będzie lepszy od poprzedniego
              Ostatnio edytowany przez ANDERE; 14.
              .

              Komentarz


                #8
                Wrzuciłem jeszcze raz manuale ale na inny serwer. Poniżej umieszczam link z opisem jak pobrać manuala

                Jak pobrać manuala ???

                1. Klikamy na ten link ====> http://hostuje.net/panel_pub.php?id=ANDERE

                2. Wybieramy to co nas interesuje i klikamy na wybrany plik , klikamy tak samo jak na załączonym zdjęciu (na pogrubiony tekst)


                3. Teraz trochę komplikacji ale da się przeżyć Teraz musimy przepisać kod z obrazka (ramka z numerem 2) do wyznaczonego pola (ramka z numerem 3) . Zostało nam jeszcze kliknąć jeszcze "Oświadczam, że zapoznałem(am) się z treścią regulaminu i go akceptuję." (ramka z numerem 4) ,a na sam koniec klikamy "POBIERZ PLIK" (ramka numer 5).


                Ps. Po kliknięciu na "POBIERZ PLIK" pojawi się jeszcze jedno okienko i może wyglądać tak :

                lub


                Oczywiście wybieramy opcje "ZAPISZ PLIK" (jeżeli pojawi ci się okno to samo co na zdjęciu powyżej z ramką z numerem 6) lub porostu "ZAPISZ" (jeżeli pojawi ci się okno to samo co na zdjęciu z ramką numer 7)

                Pozdrawiam Andrzej
                Ostatnio edytowany przez ANDERE; 14.
                .

                Komentarz


                  #9
                  jest jeszcze taka stronka Wyslijto.pl i tam można sobie wrzucić pliki a tu umieścić tylko linki do pobrania, po zalogowaniu można na raz wsadzić najwięcej 250MB a konto może mieć 1GB najwięcej.
                  taka mała alternatywa
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez ANDERE Zobacz posta
                    Ja umieszczając swoje manuale też kierowałem się aby dało się pobierać bez limitów itp. Ale widzę że ten serwer średnio działa więc postaram się znaleźć coś bardziej niezawodnego

                    Ps. Właśnie wrzucam manuale na inny serwer , mam nadzieje że będzie lepszy od poprzedniego
                    Nie zgodzę sie z Tobą. Kilka GB manualai mam tam i nikt nie zgłaszał problemów, a prosty jak drut jest w obsłudze
                    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
                      Nie zgodzę sie z Tobą. Kilka GB manualai mam tam i nikt nie zgłaszał problemów, a prosty jak drut jest w obsłudze
                      Prosty jak drut w obsłudze to się zgadzam , jak dla mnie zawodny bo nie które pliki mi przepadły. Ale jeszcze się temu przyjże i spróbuje dojść co jest nie tak
                      .

                      Komentarz


                        #12
                        A nie da się na serwer na którym stoi forum umieścić podlinkowanych tych plików ?
                        Kwestia praw ?
                        http://www.informatyzacja.com

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez Czarny Zobacz posta
                          A nie da się na serwer na którym stoi forum umieścić podlinkowanych tych plików ?
                          Kwestia praw ?
                          Po pierwsze, to zależy jakie to są pliki. Po drugie, jeżeli jest tego tyle i może być ściągane skądinąd za free, to dlaczego nie? Transfer po prostu kosztuje..
                          Możecie zapodać linki do tych plików i wystarczy.

                          Pozdrawiam,
                          Gosia
                          Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

                          Komentarz


                            #14
                            Katalog części

                            YAMAHA TDM 850 '92
                            --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                            Komentarz


                              #15
                              Lukass a może masz taki katalog części do xtz 750?
                              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                              sigpic

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X