Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

czujnik biegu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    czujnik biegu

    witam wszystkich, kolega ma problem w swojej ST mianowicie kupił niedawno a do tego uczy sie jezdzic ... jak zgasnie na biegu to juz nie moze zapalic nawet jak da sprzęgło , łączyłem kable od czujnika przy kierownicy i dalej to samo... jak wciskam sprzegło to słychać jakis przekazni jak cyka .... dopiero jak znajdzie luz to zapali... a ze sie uczy jeżdzic to dramat...
    proszę o pomoc

    #2
    Co to za moto?
    choć jak mu tak gaśnie to może lepiej niech się uczy jeździć na elektryku
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Czujnik stopki bocznej kolega sprawdzi.

      Komentarz


        #4
        cos namieszane delikatnie sie podświetla cały czas kontrolka luz ale delikatnie a jak wepnie luz to mocno

        moto to xtz 750 ST kolego z elektrykiem troszke poniasło , jaki był Twój pierwszy motocykl???? bo jego własnie ten i z zadnym innym nie miał do czynienia... ale nie tym bedziemy pisac kto i jak powinien zaczynać ...

        - - - Zaktualizowano - - -

        Zamieszczone przez Lis Zobacz posta
        Czujnik stopki bocznej kolega sprawdzi.
        czyli zmostkować dobrze rozumiem

        Komentarz


          #5
          Pod lewą osłona, w okolicach akumulatora będziesz miał przekaźnik który zbiera sygnały z czujników: sprzęgła, luzu i stopki bocznej. U mnie on był winny problemów z paleniem, a nawet się zdarzało gasła w trakcie jazdy. Jeśli to ten przekaźnik to ciężko go dostać. Ja go zmieniłem na taki standardowy z pominięciem czujnika sprzęgła.

          Komentarz


            #6
            Ogarnij sobie schemat, jest na forum,
            po kolei odłączaj kable sygnałowe, tak jak kolega wyżej napisał, są 3 sygnały i będziesz wiedział który czujnik szwankuje.
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez Lippek2505 Zobacz posta
              czyli zmostkować dobrze rozumiem
              Tak.

              Komentarz


                #8
                sprawdze i dam znac pozdrawiam

                Komentarz

                Pracuję...
                X