Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlot 2021 "NA WZGÓRZU" Gaj-Grzmięca 21-23.05.2021

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zlot 2021 "NA WZGÓRZU" Gaj-Grzmięca 21-23.05.2021

    Siemanko moze czas kombinować z wiosennym zlotem xtz jak macie jakies pomysly co gdzie kiedy to proponuje cos zacząć działać Pozdro

    #2
    Kiedy to chyba wiadomo... jak to było ustalane przez Radę Starszych...hehehe na zlocie u Adama , zloty zawsze w przedostatni weekend maja i września (ostatniego w Zamrzenicy sie nie trzymaliśmy z datą z wiadomych powodów) . Tak więc wiosenny w tym roku wypada 21-23 maja i to powinno być juz po za tematem. Co do miejsca to już może wkońcu jakieś centrum ... Baciar coś gadał że może MRU załatwić , ale on to nie często tu bywa... no ludziska ... trzeba szybko załatwiać bo jak już wszystko ruszy to może byc problem z miejscem. Wiem że chłopaki z XT660 już od jakiegoś czasu ogarniają zlot wiosenny i mają już zapisy na miejsca.

    Komentarz


      #3
      MRU odpada, dzisiaj zimno ��

      Komentarz


        #4
        Xt660 maja ten sam termin na.2.na raz nie bede proponuję zrobic na poaczatku maja .

        Komentarz


          #5
          Witam. Wiem ze ryby i juniorzy glosu nie maja
          Termin bez znaczenia, ale miejsce juz tak... Jakos po srodku naszego kraju? Pozdrawiam...
          Ps. Ja nic nie mowilem... A MRU... Czemu nie?
          Ostatnio edytowany przez Partician; 5405.

          Komentarz


            #6
            Trzeba poszukac w centralnej polsce hakiegos chetnego ośrodka rozgladajcie sie.

            Komentarz


              #7
              Piątek?

              Komentarz


                #8
                Czyli klasycznie trzeba wrócić w okolice Jeziorska.
                "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                Komentarz


                  #9
                  MRU to super temat, a pisałem że zimno bo właśnie wróciłem. Centralna Polska jest nudna, jeśli nie MRU to może znowu Zamrzenica? Bylo super i trasy fajne.

                  Komentarz


                    #10
                    Też ładnie.

                    Komentarz


                      #11
                      Przez przypadek usunąłem moje wcześniejsze wpisy. Dlatego wklejam ponownie miejsce o którym wspomniałem.

                      Kujanki


                      Znajdują się tam 2 ośrodki z większą ilością domków, oprócz tego są liczne pojedyncze domki z możliwością wynajęcia. Ośrodki coś na styl Zamrzenicy, lecz nie ma tam żadnej stołówki. Miejsce o tyle fajne , że jest czyste jezioro, możliwość wynajęcia sprzętu pływającego. W okolicy lasy , w dalszej liczne jeziora i trasa TET która przebiega właściwie przy drugim krańcu jeziora.

                      Komentarz


                        #12
                        Czwmu chodzi mi o centralna polske bo więcej osob moze byc na zlocie z calej polski pozdro

                        Komentarz


                          #13
                          Wynajem domków letniskowych w uroczej lokazliacji w Borach Kujańskich! Domki zlokalizowane są nad malowniczym jeziorem Borówno w Kujankach (10 km od Złotowa).

                          Komentarz


                            #14
                            Zamieszczone przez Trusek Zobacz posta
                            Czwmu chodzi mi o centralna polske bo więcej osob moze byc na zlocie z calej polski pozdro
                            To fakt, lepsze to niż Braniewo . Jednak ciekawych okolic brak, płasko, nudno itd., a wspomniane już Jeziorsko to s..f.
                            Gdyby jednak taka opcja została wybrana, czytaj Jeziorsko to mam ścieżki wzdłuż Warty.

                            Komentarz


                              #15
                              Nie licząc zlotu u Adama to ostatnie zloty były w naszych terenach, ja jestem za MRU

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X