Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Sprzedam bigosa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [inny] Sprzedam bigosa

    Sprzedam suzuki dr800 big

    Moto bez wkład. Doinwestowany mocno

    Od jesieni przeszedł totalną metamorfozę. Rozebrany był na części pierwsze, silnik po kapitalce. Rama i parę innych elementów wypiaskowana i pomalowana. Kompletny serwis przedniego zawieszenia, nowe ogumienie, świece i wszystkie filtry. Poza tym masa innych części wymieniona. Dodatkowo wydech dominatora, custom pokrowiec siedzenia, grzane manety, uchwyt na nawigację, kufer ze światłami i inne. Przebieg 60k i rośnie, rocznik '92. Kontakt przez forum

    Do obejrzenia 20 km od janowa lubelskiego, lubelskie. Zapraszam chętnych na oględziny i jazdę próbną. W rozliczeniu mogę przyjąć tenerę 750 ;p

    OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl


    Najlepszy motocyklista wśród grafików i najlepszy grafik wśród motocyklistów

    #2
    Up nowa cena 11400
    OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl
    Najlepszy motocyklista wśród grafików i najlepszy grafik wśród motocyklistów

    Komentarz


      #3
      up ostatnia szansa potem moto ma u mnie dożywocie
      Najlepszy motocyklista wśród grafików i najlepszy grafik wśród motocyklistów

      Komentarz


        #4
        Każdy miał kiedyś moto na dożywocie.....które już kiedyś sprzedał
        hominis est errare, insipientis in errore perseverare
        Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

        Komentarz


          #5
          Racja Niemniej jednak za dużo kasiory wrzuciłem żeby sprzedać teraz za np. 7 tysięcy. Dlatgo właśnie czeka go dorzywocie. Znając moją naturę pewnie dalej będę go modził i dopieszczał.
          Najlepszy motocyklista wśród grafików i najlepszy grafik wśród motocyklistów

          Komentarz


            #6
            Powodzenia w sprzedaży! Bigosy to fajne moto. Jeździłem okazjonalnie-dobre wrażenie na mnie wywarły {zwłaszcza Oscara na zawiasie od KTM)
            hominis est errare, insipientis in errore perseverare
            Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

            Komentarz


              #7
              Jako że mnie przypiliło to sprzedam bez zamian już, nowa cena 8500. Derka w międzyczasie dostała elektroniczny cyferblat
              Najlepszy motocyklista wśród grafików i najlepszy grafik wśród motocyklistów

              Komentarz


                #8
                Za 8200 oddam, coś tam mogę jeszcze opuścić , dorzucę nawigację g550 moto i jakieś drobiazgi do dr które zdążyłem uzbierać do tej pory. Możliwa także zamiana na ciągnik 80km+ z 4x4 ale może być też napęd na sam tył. Oczywiście dopłata z mojej strony. Ciągniki np. zt 303, Zetor 8011 itp.
                Najlepszy motocyklista wśród grafików i najlepszy grafik wśród motocyklistów

                Komentarz


                  #9
                  za 7200 plus nawigacja do wzięcia
                  Najlepszy motocyklista wśród grafików i najlepszy grafik wśród motocyklistów

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez kellyq Zobacz posta
                    za 7200 plus nawigacja do wzięcia
                    vs

                    Niemniej jednak za dużo kasiory wrzuciłem żeby sprzedać teraz za np. 7 tysięcy.


                    ps. wszyscy to przechodziliśmy, prawda?
                    Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                    Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                    Komentarz


                      #11
                      Ja teraz przechodzę Ale to co nikt nie chce wypasionego motocykla, bo nie rozumiem tego? To co potencjalny nabywca woli kupić takiego niby oryginalnego z lakierem itd a potem i tak wychodzą niespodzianki

                      Zapomniałem dodać że bigos teraz ma inne mocowanie nawigacji i zamiast tej czerwonej gąbki jest żółta z logiem, no i licznik elektroniczny

                      OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl
                      Ostatnio edytowany przez kellyq; 4773.
                      Najlepszy motocyklista wśród grafików i najlepszy grafik wśród motocyklistów

                      Komentarz


                        #12
                        Mysle, ze to moze byc kwestia tego, ze mozna miec za to LC4 ;-) (tak, wiem, na pewno do roboty, ale jednak)
                        Pzdr!
                        prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                        Komentarz


                          #13
                          no i do tego lc4 dokładasz 4 koła na remont i jest laleczka w cenie dużego zaniedbanego 950

                          i tak można w kółko
                          Najlepszy motocyklista wśród grafików i najlepszy grafik wśród motocyklistów

                          Komentarz


                            #14
                            ten sprzęt traci dużo na wartości przez to malowanie, gdyby była czarny już by poszedł
                            nie ma co porównywać tego osiołka do lc4, inna beczka

                            - - - Zaktualizowano - - -

                            ten sprzęt traci dużo na wartości przez to malowanie, gdyby była czarny już by poszedł
                            nie ma co porównywać tego osiołka do lc4, inna beczka

                            Komentarz


                              #15
                              czarny jest paskudny a ten jest w kolory dakaru
                              Najlepszy motocyklista wśród grafików i najlepszy grafik wśród motocyklistów

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X