Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rolka nad łańcuchem XTZ 660

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] Rolka nad łańcuchem XTZ 660

    cześć
    ostanio jeździłem trochę z plecaczkiem i niestety przetarłem łańcuchem przewód od amortyzatora. Wiadomo wszystko zalane olejem i Teresa chodziła jak konik na biegunach.
    Ale jest tam taka trzpień który jak się domyślam ma chornić ten przewód, na której był (bo już odpadł) plastik jakaś rolka, nie wiem dokładni bo odpadło.
    Proszę Was o informację co to jest i gdzie to możne kupić, dorobić cyz może pasuje z innego motocykla.
    Coś takiego znalazłem w google nie mam już tego plastiku została sama śruba
    s-l300.jpg
    Ostatnio edytowany przez ketrab; 4611.

    #2
    Potrzebujesz takie coś http://allegro.pl/rolka-lancucha-yam...858067880.html
    Jak podejrzewam w ilości sztuk dwóch.
    Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

    Komentarz


      #3
      Ja założyłem taką z chińskiego quada. Działa bez zarzutu.

      Komentarz


        #4
        A jak jest z poziomem hałasu tego wynalazku?
        Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez mishieck Zobacz posta
          Ja założyłem taką z chińskiego quada. Działa bez zarzutu.
          http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5281948749
          i dzieki za podpowiedź już zamówiłem dwie roki po niecałe 12 zł. koszt przysyłki to prawie 1/3 całych kosztów
          jak wymienię dam znac jak z hałasem, ale na pewno coś pomoże, łańcuch nie ślizga się po śrubie i nie obija po wszystkim dookoła

          Komentarz


            #6
            I jak rolka Bartku?
            Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

            Komentarz


              #7
              hej kupiłem taką

              do tego śruba fi 8/60mm ze wzmocnionej stali i dwie podładki sprężynowe i działa extra. posmarowane łożysko i jestem zadowolony.
              działa i o to chodziło a cały zestaw za dwie rolki ok 30zł

              Komentarz


                #8
                Dziękuję.
                Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

                Komentarz


                  #9
                  Niedługo, albo i już Chińskie łożyska się skończą w tej rolce. Ludzie przerabiali to już 1000 razy i łożyskowane się nie sprawdzają, szczególnie w terenie.

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez arkadius0 Zobacz posta
                    Niedługo, albo i już Chińskie łożyska się skończą w tej rolce. Ludzie przerabiali to już 1000 razy i łożyskowane się nie sprawdzają, szczególnie w terenie.
                    Chińskie na pewno nie wytrzymają ,bo już temat przerabiałem gdy sam je dorabiałem z żukowskiego zawieszenia,Zdjęcie0284.jpg ale można założyć od rolek ,też są kryte i nie do zajechania. i nie hałasują . A na pewno leżą gdzieś w na strychu lub w garażu , roboty z tym nie wiele. P.s no właśnie , Bartek miał zdać relację z tych chńczyków jak się sprawują do tej pory ???
                    Ostatnio edytowany przez pehowiec; 4462.

                    Komentarz


                      #11
                      o hej
                      jeżdżę i jest super nie hałasują, faktycznie zrobiłem może z 1000km i jestem bardzo zadowolony. cena 30 zł za komplet i niech nawet się rozsypią za rok to nie sa pieniądze i kupię nowe.

                      Komentarz


                        #12
                        A jak guma na nich ? ( zużycie ) wytrzymuje czy już się rowy robią ?

                        Komentarz


                          #13
                          Gumy dają radę, ale jak będzie zimowanie zdejmę je, umyję łożyska i posmaruję, ot tak bo to mało roboty i wiem jak to zrobić, bo starsznie jestem nie techniczny, ale zaczyna mnie bawić grzebanie przy Teresie. Teraz mam temat lecącego paliwa nad kranikiem i muszę plastiki pokleić i czachę zrobić tak, żeby nie trzeszczała jak się jedzie. no i tylne zawiesze cały czas mnie boli że za miękkie i za nisko siedzi

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X