Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

[Sprzedam] Xtz 660 tenere z 1991roku

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [Sprzedam] Xtz 660 tenere z 1991roku

    Cześć, sprzedam swoją tenerkę Xtz 660 z 1991 roku, na gaźniku.
    moto w moim posiadaniu od 2020 roku. Kupiona na forum. Poprzedni właściciel zrobił kompletny remont silnika, przeszczep przedniego zawieszenia na WP z ktm wraz z kołem, kierownicą, tylna sprzezyna Ohlinsa, poszerzone podnóżki, wydech przelotowy. Miał założona chińska lampę i kierunki które nie świeciły, dlatego założyłem oryginalna lampe i kierunki, lampa po regeneracji odbłyśnika. Dodatkowo założony predkosciomierz Koso i voltomierz. Moto nie ma plastików bo służyło jako wyprawowe i płatki zostały sprzedane przez poprzedniego właściciela. Założony nowy akumulator.
    Motek jeździ aczkolwiek można jeszcze się pobawić z ustawieniem składu mieszanki.
    Do tego jest dużo gratów jak oryginalne przednie zawieszenie, oba koła, linki, i dużo pierół.

    Zdjęcia mogę podesłać na maila bo tu nie mogę wrzucić, za duże pliki

    Cena jaka mnie interesuje to 7tys. PLN, nie podlega negocjacji.

    Do obejrzenia w okolicach Zywca, woj Śląskie


    #2
    czesc.
    A nie masz przypadkiem stelaży pod kufry ?

    Komentarz


      #3
      Cześć, niestety nie mam

      Komentarz


        #4
        W linku zamieszczam krótki filmik jak moto chodzi



        W 2019 roku silnik miał kompletny remont.
        Dla zdecydowanej osoby, cena podlega negocjacji

        Komentarz


          #5
          obniżka ceny na 6500zl

          Komentarz


            #6
            Ładny ten Kat...

            Goral.JPG

            Komentarz


              #7
              Tak z ciekawosci spytam, taki błotnik zaslania w jakis sposob chlodnice, ma to jakis wpływ na temperature w uzytkowaniu?

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez chevy Zobacz posta
                Tak z ciekawosci spytam, taki błotnik zaslania w jakis sposob chlodnice, ma to jakis wpływ na temperature w uzytkowaniu?
                Zasłania jak w każdym tego typu motku. Coś tam się dostanie do chłodnicy ale ogólnie chroni ja przed największym syfem z pod opony

                - - - Zaktualizowano - - -

                Zamieszczone przez Lis Zobacz posta
                Ładny ten Kat...

                [ATTACH=CONFIG]29291[/ATTACH]
                Kat oryginalny, drugiego takiego nie ma

                Komentarz

                Pracuję...
                X