Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

gmloe xtz660 z 95

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] gmloe xtz660 z 95

    Witam brać ,jestem nowy na forum bo kupiłem yamahe xtz660 z 95r .Porady na temat napraw i usterek będą mi bardzo potrzebne i pomocne w zmaganiami z motocyklem.Mam parę usterek technicznych ,ale dzięki wpisów na forum usuwam .Mam pytanie o gmole gdzie mogę nabyć może ktoś ma na zbycie .Pozdrawiam ZUZIA.

    #2
    Jedna czy dwie lampy? Gmole są różne a w roczniku 95 bywają obie wersje.
    Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
    Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

    Komentarz


      #3
      Podepnę sie pod pytanie. Mój kumpel kupił xtz660. Też szuka gmoli. Rocznik 93 ale przerobiony na dwulampową

      Komentarz


        #4
        Witam, mam terenke dwie lampy i jeden cylinder ,słyszałem że jest ktoś co dorabia do rocznika.

        Komentarz


          #5
          Kiedyś robił tu na forum Paweł. Czy obecnie to nie wiem. Odszukaj wątek i pisz na PW.
          Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
          Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

          Komentarz


            #6
            Dzięki Piotr 13 będę drążył aż znajdę

            Komentarz


              #7
              jak coś znajdziecie też bym się podłączył model dwie lampy

              Komentarz


                #8
                Pod dwie lampy to drakula robi. Nie pamiętam nazwy firmy, przewijało się na forum. Do mojej jedno lampowej gorzej dostać coś fajnego.

                Komentarz


                  #9
                  NO ja własnie się zastanawiam czy zamawiać te z Heavy Duty czy ktos rzeźbi coś w kraju. Tez szukam do dwóch lamp.

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez dejv667 Zobacz posta
                    NO ja własnie się zastanawiam czy zamawiać te z Heavy Duty czy ktos rzeźbi coś w kraju. Tez szukam do dwóch lamp.
                    Ale z Pawłem sie ktoś w końcu kontaktował czy nie?

                    Te http://www.heavyduties.ro/yamaha/ (Rumunia) na żywo widziałem na Tenere kolegi tlaguz i robiły wrażenie bardzo dobrze wykonanych.

                    Komentarz


                      #11
                      Te z Rumuniii mnie właśnie kuszą, ale zastanawiam się jak to jest mocowane. Niestety, nie mam tego jak obejrzec na zywo.

                      Komentarz


                        #12
                        Mogę Ci zrobić zdjęcia tylko powiedz na co mam zwrócić uwagę.

                        Komentarz


                          #13
                          Możesz zrobić zdjęcia jak są mocowane do motocykla gmole?

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X