Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

No i jakie plany na 2021?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    No i jakie plany na 2021?

    ja mam takie:

    polowa czerwca (pierwsza lub druga): jade najdalej jak sie da na kolach.

    a Wy?
    Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
    Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

    #2
    Jakiś azymut?

    Chcę wyjechać z garażu Taki plan!
    Może jeszcze odwiedzić Guliwera...

    Komentarz


      #3
      Lisie wyjedź z garażu i pogoń jarczoq-a niech w końcu zrobi tą afrykę.
      Bo ja już nie mam siły na niego.

      Komentarz


        #4
        Obiecaj mu, że przyjedziesz na zlot jak On będzie Afrą... Proste

        Komentarz


          #5
          Dwa lata temu ze względu na operację odpuściłem dalsze wyjazdy i zaplanowany track do rumunesków.
          Teraz.....
          Za tydzień druga szczepionka dla celebrytów i mam nadzieję że nic mnie nie powstrzyma... oby

          Komentarz


            #6
            my z malzonka niby tez jestesmy w 1 grupie, ale mi to nie bylo dane nawet sie na zaczipowanie zapisac jeszcze wiec zazdroszcze.
            Jak dalej bedzie taki pierdolnik z granicami, kwarantannami itd to ja chyba odpuszcze dalej i bede objezdzal PL glownie pozaasfaltowo, zeby sie w 790tke wjezdzic. Ale caly czas dwa otwarte kierunki mam w glowie - chcialbym wrocic do serbii, ale tym razem pojechac na zachod i wracac Czarnogora i Bosna i Hercegowina. A drugi to Atlantic Road w Norwegii....
            Pzdr!
            prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

            Komentarz


              #7
              Ja nie mam planów,ciągle gdzieś jeżdżę ale częściej traktorem w Warszawie też byłem traktorem na motor nie miałem czasu i ten rok pewnie będzie podobny , co do szczepionki, od samego początku mam to w du.. nie stosuje się i nawet kataru nie miałem, co innego moi znajomi co stosowali się do zaleceń kowidowych ekspertów - wszyscy już kowida mieli , nie zamierzam sie szczepić na żadnego kowida ani żadnej jego strasznej mutacji - Brytjskiej ,czeskiej, mongolskiej i co tam jeszcze wymyśla żeby nas sprać do reszty .dziś wybieram sie wesprzeć zbuntowaną knajpę w Toruniu która się dziś otwiera - zjem jak wolny człowiek i dam odważnemu człowiekowi zarobić . Przepraszam ale zmieniłem temat ale mnie to już trochę wszystko zaczyna wkur..... nie ci idioci co nami żądzą od prawa do lewa tylko ludzie że się na to wszystko godzą

              Komentarz


                #8
                To nie idioci, którzy rządzą się godzą. Oni wydają polecenia. Godzą się inni.

                Żeby nie było offtopa - chciałbym jechać gdzieś na wschód. Raczej to znowu będzie wschodnia ściana Polski, niż zagranica, ale to się okaże. Byle odbić od codzienności na kilka dni.

                Komentarz


                  #9
                  Ja mam nadzieje że w tym roku zlot będzie gdzieś dalej od nas nap. MRU albo południe polski i będzie okazja pojechać z tego powodu trochę dalej

                  Komentarz


                    #10
                    Tomek masz rację, możemy i powinniśmy pokazać swój obywatelski sprzeciw.

                    Co do planów na 2021 to nie mamy konkretnych, prócz tego by się najeździć ile się da. Sytuacja pandemiczna będzie warunkowała kierunki, ale w Polsce nadal jest tyle do zobaczenia!
                    W zeszłym roku zakochaliśmy się w ścianie zachodniej a konkretnie północno zachodniej części, nie tylko offowo ale i boczne asfalty, zapomniane wsie czy szutry z progami spowalniającymi były super.
                    Chociaż plan konkretny jest jeden - offem do Tuczna jak w zeszłym roku i później TET-em na wschód przez Mazury, w zeszły roku pogoda nas zepchnęła na zachód.

                    Komentarz


                      #11
                      Lis - na dzis ciezko okreslic azymut. W ogole to zalezne od nas nie jest.

                      Jak nie otworza granic to coz - bede jezdzil wokol Polski.
                      Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                      Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                      Komentarz


                        #12
                        Plany na 2021, Zalozyc E10 i przejechac jak najwiecej bieszczadkich bezdrozy, potem Skandynawia w lipcu, jak nie zamkna granicy to Norwegia. a potem dalej eksploracja podkaprpacia.
                        Fajnie jest miec XT1200 ale jeszcze fajniej jest posiadac XTZ750 i XT1200

                        Komentarz


                          #13
                          Moje plany na nadchodzący sezon są następujące:

                          • jeździć
                          • jeździć
                          • jeździć na ile czas pozwoli 😎

                          A tak szczególniej to z pewnością zawitam na zlot klubowy jak będzie coś zorganizowane. W planach chce również eksplorować naszą wschodnią część kraju. Wziąć udział w jakimś rajdzie. A także przejechać trasy które udało mi się narysować w wolnym czasie. Z tego miejsca mogę polecić do tego stronkę www.alltrails.com - widzi większość dróg leśnych i gruntowych , później można to eksportować do pliku .gpx. Zakładam , że z pewnością są jakieś inne strony do tego stworzone ,być może i lepsze. Lecz ja używam tej i jestem zadowolony.

                          PS
                          Pablo1972 niewykluczone, że zajadę do Ciebie na kawę będąc w pobliżu Łodzi / Zgierza 😉 zapraszam również w moje rodzinne strony jak ktoś będzie jechał trasa TET w okolicach Złotowa - Zakrzewa - Werska. Wystarczy zjechać tylko 10km z trasy.

                          Komentarz


                            #14
                            Zamieszczone przez tookie Zobacz posta
                            Moje plany na nadchodzący sezon są następujące:

                            • jeździć
                            • jeździć
                            • jeździć na ile czas pozwoli ��

                            A tak szczególniej to z pewnością zawitam na zlot klubowy jak będzie coś zorganizowane. W planach chce również eksplorować naszą wschodnią część kraju. Wziąć udział w jakimś rajdzie. A także przejechać trasy które udało mi się narysować w wolnym czasie. Z tego miejsca mogę polecić do tego stronkę www.alltrails.com - widzi większość dróg leśnych i gruntowych , później można to eksportować do pliku .gpx. Zakładam , że z pewnością są jakieś inne strony do tego stworzone ,być może i lepsze. Lecz ja używam tej i jestem zadowolony.

                            PS
                            Pablo1972 niewykluczone, że zajadę do Ciebie na kawę będąc w pobliżu Łodzi / Zgierza �� zapraszam również w moje rodzinne strony jak ktoś będzie jechał trasa TET w okolicach Złotowa - Zakrzewa - Werska. Wystarczy zjechać tylko 10km z trasy.
                            Zawsze i koniecznie!!

                            Komentarz


                              #15
                              dobra. jade na poludniuu (Balkany? Wlochy? sam nie wiem) od 5 czerwca na dwa tygodnie. Moze sie z kim przetne po drodze?

                              Ktos? Cos?
                              Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                              Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X