Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    cześć wszystkim, jestem tu nowy, bo też szukam dla siebie teresy.
    byłem oglądać tę sztukę od handlarzyny.
    OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

    Nie znam się specjalnie na xtz, ale wszystko o czym piszesz też zauważyłem. Na moje uwagi o łańcuchu i hamulcu pan się oburzył, że sprzęt jest jaki jest i poszedł. Nie był skory do rozmowy. Poza tym jest pewna rozbieżność z zeznaniach - ma sztukę od kolegi, kolega zrobił nią tylko 3 tys. km - był podobno w Albanii. Do granicy Albanii jest stamtąd ok. 1500 km w jedną stronę. Niby się zgadza, ale po co sprowadzić z niemiec motocykl, jechać tam i z powrotem najkrótszą drogą do Albanii a potem odstawić moto w komis? Mam pewnie zbyt ograniczoną wyobraźnię...

    Komentarz


      Pogadaj z kolegą BULBULATOREM, dopiero co 4 wpisy wyżej pisał że właśnie oglądał io jeździł tą sztuką.

      Komentarz


        Marcinjunak ta 1 to była na olx przez prawie pół roku , chandlaż sprowadził ja kadś tam ...

        Komentarz


          Zamieszczone przez hyztwo Zobacz posta
          chandlaż .
          Nie rób wstydu miastu kultury.

          Komentarz


            OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

            Przepraszam

            Komentarz


              Zamieszczone przez mieczyk Zobacz posta
              cześć wszystkim, jestem tu nowy, bo też szukam dla siebie teresy.
              byłem oglądać tę sztukę od handlarzyny.
              OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

              Nie znam się specjalnie na xtz, ale wszystko o czym piszesz też zauważyłem. Na moje uwagi o łańcuchu i hamulcu pan się oburzył, że sprzęt jest jaki jest i poszedł. Nie był skory do rozmowy. Poza tym jest pewna rozbieżność z zeznaniach - ma sztukę od kolegi, kolega zrobił nią tylko 3 tys. km - był podobno w Albanii. Do granicy Albanii jest stamtąd ok. 1500 km w jedną stronę. Niby się zgadza, ale po co sprowadzić z niemiec motocykl, jechać tam i z powrotem najkrótszą drogą do Albanii a potem odstawić moto w komis? Mam pewnie zbyt ograniczoną wyobraźnię...
              Historię z Albanią słyszałem, dopytywałem się co i jak i twierdził, że motocykle wysyłali bo jechali w październiku czy tam listopadzie i zimno było, nie wnikałem dokładnie co i jak. Generalnie ten gość to taki miejscowy handlarz Tenerek, Afryki i różnych tego typu sprzętów.

              Ten nr 1 z mojej listy jest najbliżej i nawet po drodze jakbym jechał obejrzeć tą w Garwolinie (nr 2 na liście), wygląda całkiem w porządku tylko te zapewne Hińskie xenony... Ale mimo wszystko właściciel pisze, że zna jej historie z ostatnich 6 lat a to już dużo.

              Właśnie przed chwilką przeglądałem tą aukcje. Jakoś tak do mnie nie przemawia ta sztuka, wydaje się być zmordowana trochę, felgi i gmole to lipa straszna.

              W Lublinie stoi jeszcze ta: https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha...olx#xtor=SEC-8
              Wygląda na przyzwoicie utrzymaną i zadbaną.

              Dzisiaj w pracy kręciłem się w okolicach Kolbuszowej, więc podjechałem zobaczyć tą


              Przez chwilę przeszło mi przez głowę, żeby z tej z aukcji i mojego rozbitka coś złożyć no ale to się nie uda Lakier na baku to porażka, prawy klosz lampy ma urwaną regulację, obudowa termostatu na trytytce, handbary połamane, lewa strona przekoszona cała, kierownica krzywa, ślizgu na łańcuchu już nie ma, osłona łańcucha lata jak chce, tarcz i klocków już nie ma wcale tak samo jak opon, błotnik złamany w pół, silnik odpala ale kłania się łańcuszek rozrządu i zawory, rama w przyzwoitym stanie, stelaż bagażnika z tyłu był przewiercany albo coś w tym stylu. Plus jest taki, że nikt tam łap nie pchał raczej i wszystko jest w oryginale, wszystkie śrubki na owiewkach- co jest już chyba rzadkością. Moto od drobnego handlarza, mówił że już kilka takich sprzedał.

              Nikt nie ma jakiejś sprawdzonej sztuki na handel?
              Ostatnio edytowany przez Bulbulator; 3845.

              Komentarz


                Komentarz




                  Moto nie tak daleko ode mnie ale cena..... Szczerze mówiąc wole kupić coś tańszego i samemu zrobić podstawy bo to i tak bym robił po zakupie nawet takiej super hiper lali jak ta.Zresztą za moto bez kufrów i stelażu gość krzyczy 10k, gmole i ta osłona jest na miejscu do wyrzucenia bo nawet nie chce myśleć co się stanie przy glebie na piachu albo leśnym szutrze... Ale dzięki za zainteresowanie tematem

                  Komentarz


                    Tą z garwolina może uda mi się obczaić w najbliższych dniach, ale przyznam że chyba nigdy jej nie widziałem. Możesz napisać do użytkownika napson, może on ją zna lub będzie mógł podskoczyć i obejrzeć.

                    Komentarz


                      Cześć!

                      Czy nie wie przypadkiem ktoś czegokolwiek o tym motocyklu? Lub mieszka na tyle blisko aby móc go obejrzeć?

                      OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

                      Komentarz


                        Zamieszczone przez Taki Tam Gar Zobacz posta
                        Cześć!

                        Czy nie wie przypadkiem ktoś czegokolwiek o tym motocyklu? Lub mieszka na tyle blisko aby móc go obejrzeć?

                        https://www.olx.pl/oferta/yamaha-xtz...tml#066ce2289a
                        Wygląda oryginalnie, na zdjęciach ok. Ale dosyć długo już stoi, ciekawe dlaczego?

                        - - - Zaktualizowano - - -

                        A zna ktoś może tą Tenerkę?:

                        https://www.olx.pl/oferta/yamaha-xtz-660-tenere-CID5-IDozlN6.html#30d5208330

                        Już o nią kiedyś pytałem. Zielony mat, motocykl z Łodzi. Stan wizualny w miarę widoczny (owiewka z 2 lampami zamiast jednej). Ale jaki jest stan techniczny. Już była w ogłoszeniu chyba rok temu, wydaje mi się, że sprzedaje ją kolejny właściciel.
                        Będę wdzięczny za info

                        - - - Zaktualizowano - - -

                        585607218_1_644x461_yamaha-xtz-660-tenere-lodz.jpg

                        Komentarz


                          To tereska mojego/moich kumpli Pierwszy sprzedał drugiemu, ten troche nią pojeździł , sponiewierał i wczoraj odsprzedał ją mojemu wspólasowi także oferta nieaktualna....

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez czapel77 Zobacz posta
                            To tereska mojego/moich kumpli Pierwszy sprzedał drugiemu, ten troche nią pojeździł , sponiewierał i wczoraj odsprzedał ją mojemu wspólasowi także oferta nieaktualna....
                            Aha, to dzięki za info

                            Komentarz


                              Witam i o radę pytam :-)

                              Czy ktoś kojarzy lub może się podzielić spostrzeżeniami na podstawie zdjęć poniższego moto?



                              250 km ma do niego i rozsądniej jest zadać pytanie na forum niż jechać napalonym, pożyczonym busem :-)

                              rozmawiałem z kolesiem przy okazji kolejnego moto jaki ma w ofercie i przyznam szczerze, że taka typowa rozmowa jak z handlarzem typu, tak jest ok, można wpadać, wszystko ok....

                              ten kolejny sprzęt to:



                              Z góry dzięki za ewentualne rady, opinię itp

                              Pzdr

                              Komentarz


                                Jesteś mechanikiem, lakiernikiem lub elektrykiem?

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X