Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

XI Spotkanie XTZ Club

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zamieszczone przez Tomek2071 Zobacz posta
    Śmiało możesz się wpisywać


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Tomek, sztywny bedzie spał z nami w domku, przyjedzie z nami w sobotę, Tomek policz mu poprosze tylko wyzywienie sobota - niedziela.

    Komentarz


      Ok wszystko załatwione [emoji106]


      Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

      Komentarz


        Ok, nareszcie przelałem kasę.

        Komentarz


          Siema jest szansa że będę ale to różnie w życiu bywa jak poskładam Teresę to będę jak nie to ewentualnie samochodem ale nic pewnego najwyżej na głębię może się znajdzie miejsce Pozdro

          Komentarz


            Wyszło tak że będę dopiero w sobotę. Do tego jeszcze autem. Przywiozę za to dwie niespodzianki.
            Tomek, liczymy się na miejscu.

            Komentarz


              Panowie jeśli ktoś zdecyduje się na przyjazd krótko przed spotkaniem, nie ma problemu z noclegiem w domkach standardowo jest miejsca na 5 osób + 2 osoby w salonie na kanapie
              Zapłacić można na miejscu , ale dobrze by było żeby dał znać że przyjedzie, w ośrodku chcą wiedzieć na ile posiłków maja kupić prowiantu
              Jak coś, to macie do mnie numer 517858155

              Komentarz


                Ok. Postaram się dojechać.
                Tak zacne grono że nie wypada inaczej i pić też się chce .
                Papacool

                Komentarz


                  No Panie... teraz to już musisz być

                  Komentarz


                    prognoza pogody nie napawa optymizmem...

                    Komentarz


                      przynajmniej nie będzie się kurzyło na trasie,
                      Ducze jak ją pobrać? Trzeba się logować? Jak masz to wyślij mi ją na meila.
                      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                      sigpic

                      Komentarz


                        Ja też bym prosił o tracka jak coś na priv udostepnij link na dropboxa.
                        Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

                        Komentarz


                          Nemo jedziesz może bokami czy asfaltem? Którędy jedziesz?
                          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                          sigpic

                          Komentarz


                            cześć,
                            Przerobiłem ten plik na pętlę,ale nie byłem sprawdzić trasy. Wrzuciłem na dropboxa, link poniżej. Sprawdźcie czy Wam się wczytuje.
                            Ja będę dopiero w Sobote, mam nadzieję, że na 14 tak się wyrobię.

                            link:


                            pozdrawiam

                            Komentarz


                              Widać że jest trochę popaprana ale działa.
                              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                              sigpic

                              Komentarz


                                Zamieszczone przez ducze15 Zobacz posta
                                cześć,
                                Przerobiłem ten plik na pętlę,ale nie byłem sprawdzić trasy. Wrzuciłem na dropboxa, link poniżej. Sprawdźcie czy Wam się wczytuje.
                                Ja będę dopiero w Sobote, mam nadzieję, że na 14 tak się wyrobię.

                                link:


                                pozdrawiam
                                No kurcze, a czemu ja nie wiem że dopiero w sobotę ? takie rzeczy to ja muszę wiedzieć
                                Ja tu muszę mieć dokładnie rozpisane kto kiedy i ile śniadań i obiadów
                                Dobra jakoś ogarnę
                                Mam dla ciebie koszulkę z Pałuka

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X