Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlot 2021 "NA WZGÓRZU" Gaj-Grzmięca 21-23.05.2021

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zamieszczone przez xeo Zobacz posta
    Jako że po fakcie odkryłem zlot to pytam cię @Tomek2071 jaki masz scenariusz gdybym się zjawił ??? A mam szczere chęci by się pojawić i poznać zacne grono...
    Wszystko jest możliwe,dzwoniłem i możemy jeszcze zarezerwować apartament 4 osobowy , koszt taki sam jak domki przy obsadzie 4 osobowej,
    trzech chętnych już mam, nie bawmy sie już w wysyłanie kasy do mnie, zapłacicie na miejscu, czyli 114 zł przy 4 lokatorach, 152 przy 3

    - - - Zaktualizowano - - -

    APARTAMENT
    1 xeo

    Komentarz


      Zamieszczone przez qpcio Zobacz posta
      przy tylu osobach zadam delikatne pytanie... czy ktos moze ogarnac jakies naklejane/noszone na smyczach wizytowki?
      hehehe, to jest myśl... ostatnio tak w Rudzie było sporo luda że z częścią to nawet chwili nie pogadałem. no nic , plan taki że w piątek na rybkę, potem zajmujemy altanę i tak chyba po 22.00 (myślę że już wszyscy dotrą ) robimy wieczorek zapoznawczy

      Komentarz


        APARTAMENT
        1 xeo - 1 osoba
        2 siedlar- 2 osoby

        Komentarz


          Zamieszczone przez Tomek2071 Zobacz posta
          APARTAMENT
          1 xeo - 1 osoba
          2 siedlar- 2 osoby
          Ok wchodzę...

          Komentarz


            Haha

            Komentarz


              Zamieszczone przez Tomek2071 Zobacz posta
              APARTAMENT
              1 xeo - 1 osoba
              2 siedlar- 2 osoby
              i Ja - 2os jeszcze

              Komentarz


                Zamieszczone przez Pawloo78 Zobacz posta
                Dobra panowie ,przenosimy się na FB ...
                Przepraszam, że na chwilę zmieniam temat. Jest jakaś grupa (strona) na FB?

                Komentarz


                  Zamieszczone przez WiecznyBB Zobacz posta
                  Przepraszam, że na chwilę zmieniam temat. Jest jakaś grupa (strona) na FB?
                  Nie ma nas na FB to nasz w...g, proponuję TELEGRAM, tu jest bez cenzury to nie to co pejszbuk t.me/klubxtz

                  Komentarz


                    APARTAMENT PEŁNY
                    1 xeo 1 osoba
                    2 siedlar 2 osoby
                    3 pattryk 2 osoby

                    Co ja zrobię jak jeszcze ktoś się zgłosi
                    Coś wymyślę

                    - - - Zaktualizowano - - -

                    Aaaaa jeszcze dwie osoby przyjadą kamperem

                    Komentarz


                      Zamieszczone przez WiecznyBB Zobacz posta
                      Przepraszam, że na chwilę zmieniam temat. Jest jakaś grupa (strona) na FB?
                      ależ oczywiście że jest ... wpisz w wyszukiwarce FB " Xtzclub.pl i bedzie

                      - - - Zaktualizowano - - -

                      Tomek , czym się przejmujesz. martwią się ci co zaspali. Jest jeszcze altana, taras ,u Waginy w wyrku (tylko to może grozić znowu wymiotami na krocze ) ... tak więc nie ma strachu . hehehehe

                      - - - Zaktualizowano - - -

                      Zamieszczone przez xeo Zobacz posta
                      Ok wchodzę...
                      zastanów się co piszesz... w apartamencie podobno jest jacuzzi, łóżko z wibracjami , a jak jeszcze z Siedlarem ta druga osoba to Fiała , to mur beton wejście masz na bank i to dosłownie ....błaaahahahah

                      Komentarz


                        Zamieszczone przez Pawloo78 Zobacz posta
                        ależ oczywiście że jest ... wpisz w wyszukiwarce FB " Xtzclub.pl i bedzie
                        To żart z mojej strony, tak na poważnie to nie interesuje mnie ten śmieciowy serwis w ogóle.

                        Zamieszczone przez Pawloo78 Zobacz posta

                        zastanów się co piszesz... w apartamencie podobno jest jacuzzi, łóżko z wibracjami , a jak jeszcze z Siedlarem ta druga osoba to Fiała , to mur beton wejście masz na bank i to dosłownie ....błaaahahahah
                        Czyżbyś coś sugerował ?, ja to wyłącznie morsowanie ewentualnie zimne prysznice, jak masaże to wyłącznie piękna dziewczyna i żadnych szemranych trójkątów.
                        Ostatnio edytowany przez xeo; 5441.

                        Komentarz


                          Zamieszczone przez Tomek2071 Zobacz posta
                          APARTAMENT PEŁNY
                          1 xeo 1 osoba
                          2 siedlar 2 osoby
                          3 pattryk 2 osoby

                          Co ja zrobię jak jeszcze ktoś się zgłosi
                          Coś wymyślę

                          - - - Zaktualizowano - - -

                          Aaaaa jeszcze dwie osoby przyjadą kamperem
                          Tomek ty lepiej ziomka ze Skarlanki uprzedź żeby ryb i browarów mu nie zabrakło.
                          "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                          Komentarz


                            Się wie się rozumie się załatwi [emoji106]


                            Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                            Komentarz


                              Zamieszczone przez pattryk Zobacz posta
                              Podobno takie Pedały na LC8 lukają w kalendarz wyjazdowy z Twoich okolic, tylko ja ICH nie polecam. Co stacje piją kawę i tankują te swoje sprzęty z gównolitu bo palą im po 15l benzyny i 2l oleju.
                              Poza tym są x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x i śpią we trzech w jednym namiocie.

                              Ostatnio mówiłeś że nawet dobrze że ten olej tak pali bo jak ładujesz w tłumik to ci się nie zaciera to się zdecyduj pedale i jeszcze łysy do tego.
                              Jadymy jadymy. Dni i godziny jeszcze nie znane tak więc się nie umawiamy. Ale cieszę się niezmiernie jak widzę taki skład. Pozdrowienia! I mam nadzieję do zobaczenia

                              Komentarz


                                ...Szanowni Gronowicze i Gronostaje Forum XTZ - z racji że kilka osób się u mnie notorycznie rok w rok ubezpiecza od kilku lat to ja w ramach podziękowania funduje "skrzynkę piwa"- tak żeby było trochę weselej. Podobno jest boisko do gry w siatę jak i do gry w piłę tak więc decyzja należy do Was czy piwko damy jako nagrodę dla drużyny która wygra czy jako antidotum na kaca po piątkowej nocy Markę uzgodnimy na wyjeździe, żeby nie było zgrzytów co do smaku. Nie wiem czy piłki są na stanie tak więc weźcie może z domu jeśli ktoś planuje być autem... Z tego co pamiętam to kilka meczy na zlotach się odbyło i były to dość dziarskie pojedynki

                                - - - Zaktualizowano - - -

                                ....a już chu....jjjj niech będą dwie skrzynki jak ma być wesoło.....

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X