Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

XI Spotkanie XTZ Club

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    pościłem wolną myśl na temat świętokrzyskiego ...mógłbym zapytać ile osób przyjęli by na tym ośrodku co ostatnio ,jest niedaleko spora piaskownia gdzie można by sie wyszaleć ,dookoła lasy trochę górek cały dzień jeżdżenia ,no i spory zalew ...jeśli nie koło Starachowic to może w okolicy Kielc np bazowej imprezy babajagitour ,spora grupa osób była, może się wypowiedzieć
    ( w tym roku zmienili lokalizację ) tracki były by z imprezy 2018 ,plus może jakieś niespodzianki od Czeczena ...ze zlotem między narodowym się nawet nie wypowiadam bo nie mam odpowiedniego sprzętu

    Komentarz


      #17
      propsuje swietokrzyskie
      Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
      Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

      Komentarz


        #18
        Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
        Kurna ale zbieg, wczoraj też o tym kminiłem i jakoś mnie korci inicjatywa pt. Wilkasy Reaktywacja.
        Orzełka już chyba nie ma na forum, nic nie pisze ale może jest ktoś z okolic kto mógł by się tym zająć?

        Na zachętę dla nowo przybyłych na forum, tak to kiedyś wyglądało



        Siema daaawno mnie tu nie było moto sprzedałem...tzn przesiadłem sie na litrowe viadro. Ale chętnie bym się gdzieś spotkał z ekipą, jak mnie wpuścicie - Wilkasy - extra - pod domem

        - - - Zaktualizowano - - -

        ot mój karakal:
        sasas.jpg

        Komentarz


          #19
          To może faktycznie dwa razy w tym roku, jesień-świętokrzyskie lub centralna , a jeszcze przed wakacjami zaliczyć Wilkasy?? Może kolega orzełek sprawdził by miejscówkę jak ma pod nosem??

          Komentarz


            #20
            No to co? Robimy ankietę? Wilkasy - Świętokrzyskie? Ja bym radził jakoś w połowie Maja, jak wszyscy już wrócą z majówki z dzieciorami.
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              #21
              Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
              No to co? Robimy ankietę? Wilkasy - Świętokrzyskie? Ja bym radził jakoś w połowie Maja, jak wszyscy już wrócą z majówki z dzieciorami.
              jeśli orzełek miał by chęć sprawdzić - ogarnąć miejscówkę np druga połowa maja do początku czerwca to jestem za szybką ankietą . oczywiście ja reflektuje nadal dwa terminy

              Komentarz


                #22
                Nie no spoko, dwa mogą być, choć nie wiem czy ktoś się znajdzie chętny na organizację slotu międzynarodowego
                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                sigpic

                Komentarz


                  #23
                  Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                  Nie no spoko, dwa mogą być, choć nie wiem czy ktoś się znajdzie chętny na organizację slotu międzynarodowego
                  no myślałem bardziej tylko o dwóch naszych spotkaniach , co do międzynarodowego to się nie wypowiadam na razie po tym jak się dowiedziałem że tylko i wyłącznie XTZ , już raz to przezywałem w Burgmani.
                  Tak więc pytanie do kolegi Orzełka czy sprawdzi miejscówkę i lecimy z ankietą bo mamy zaraz Wielkanoc

                  Komentarz


                    #24
                    Proponuję jedno spotkanie ustalić na mazurach, celem uzgodnienia co i jak robimy z międzynarodowym. Kolejne (lipiec-sierpień) będzie zlotem międzynarodowym.
                    Ciekaw jestem, kto by z południa (CZ i SK) do nas nad morze przyleciał
                    Róbcie ankietę. Ja stawiam na mazury. Może w końcu Erwin się kur..a zjawi

                    Komentarz


                      #25
                      No to mordujcie orzełka
                      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                      sigpic

                      Komentarz


                        #26
                        Qrwa, połowa maja - początek czerwca mi ni chu chu nie pasuje. Trudno, spotkamy się na międzynarodowym lub na pojeżdżawie w centrum Polski.

                        Komentarz


                          #27
                          Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                          No to mordujcie orzełka
                          Napisałem do kolegi orzełka priv czy sprawdzi miejscówkę. poczekamy -zobaczymy

                          Komentarz


                            #28
                            w poniedziałek w robocie popatrze, podzwonie, popytam. Jakieś preferencje? domyślam się, że standardowo domki, jakaś miejscówa na grila i siatkówka oczywiście, żeby dziadki pograły.
                            BTW Junak już jesteś tak siwy jak Maciek Borowy? hehe dam znać w poniedziałek jakie mamy opcje. Aaaaa ile osób przewidywać? kameralnie 30, czy wesele 80?

                            Komentarz


                              #29
                              rok temu rezerwowałem na kolo 40 luda , a finalnie zapisało się chyba 25-26 a i tak 2-3 nie przyjechało.
                              pewnie jakieś śniadanka i obiad w sobotę by się przydał
                              Ps. Dzięki za chęci

                              Komentarz


                                #30
                                He he
                                zobaczysz jak przyjedziesz
                                Myślę że wstępnie na 20 osób.
                                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                                sigpic

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X