Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Qba i piotr13 - nic dodać, nic ująć.

    Komentarz


      Dzięki Panowie ��

      Komentarz


        Witam wszystkich maniaków xtz i nie tylko.

        Przymierzam się do zakupu XTZ ale przeglądając oferty oakzuje się że nie będzie to łatwe zadanie. Upatrzyłem coś takiego. Był bym wdzięczny abyście zerknęli swoim doświadczonym okiem czy w ogóle warto jechać i oglądać ?




        Pozdrawiam
        Emil

        Komentarz


          Zamieszczone przez emillioo Zobacz posta
          Witam wszystkich maniaków xtz i nie tylko.

          Przymierzam się do zakupu XTZ ale przeglądając oferty oakzuje się że nie będzie to łatwe zadanie. Upatrzyłem coś takiego. Był bym wdzięczny abyście zerknęli swoim doświadczonym okiem czy w ogóle warto jechać i oglądać ?




          Pozdrawiam
          Emil
          cze
          ja na pewno nie podpowiem ci nic na temat tego moto , ale jest inny na sprzedaż , starszy ale myślę że pewniak, klubowy po koledze którego już nie ma .
          myślę że starsi koledzy wiele więcej mogą cos na jego tema powiedzieć, do przemyślenia. ja juz przerobiłem moto sprowadzone i część kolegów wie ile w niego włożyłem pracy i drugie tyle kasy .Fakt było to świadome.
          popatrz na to:

          OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl
          Ostatnio edytowany przez Pawloo78; 4828.

          Komentarz


            Znam gościa , ma na imię Tomek P. Raczej nie wciska kitu , ale różnie to bywa w życiu. Nie mam za bardzo czasu bo bym podjechał zobaczyć to cudo. Mocno Ci się spieszy ? Mogę zadzwonić i podpytać .

            Komentarz


              Zamieszczone przez pehowiec Zobacz posta
              Znam gościa , ma na imię Tomek P. Raczej nie wciska kitu , ale różnie to bywa w życiu. Nie mam za bardzo czasu bo bym podjechał zobaczyć to cudo. Mocno Ci się spieszy ? Mogę zadzwonić i podpytać .
              Dziękuję za podpowiedzi. Motocykl z linka który wystawiłem zostało sprzedane dość szybko. pehowiec dziękuję Ci za chęć pomocy. Daleko masz do Kalisza ?

              - - - Zaktualizowano - - -

              Zamieszczone przez Pawloo78 Zobacz posta
              cze
              ja na pewno nie podpowiem ci nic na temat tego moto , ale jest inny na sprzedaż , starszy ale myślę że pewniak, klubowy po koledze którego już nie ma .
              myślę że starsi koledzy wiele więcej mogą cos na jego tema powiedzieć, do przemyślenia. ja juz przerobiłem moto sprowadzone i część kolegów wie ile w niego włożyłem pracy i drugie tyle kasy .Fakt było to świadome.
              popatrz na to:

              https://www.olx.pl/oferta/yamaha-xtz...5-IDvc3QP.html
              Właśnie czytałem o tym motocyklu, dziękuję za podrzucenie linka

              Komentarz


                Ten w Kaliszu jest jeszcze , a tak szczerze okolice Kalisza . Pisz na priv.
                Ostatnio edytowany przez pehowiec; 4462.

                Komentarz


                  Sorry , dzwoniłem do Tomka , teoretycznie sprzedana . Jutro ma przyjechać klient.

                  Komentarz


                    Cześć!
                    Ta trenerka została już sprzedana. Kupiłem ją w poprzednim tygodniu. Aż się zdziwiłem że ogłoszenie jeszcze wisi

                    Komentarz


                      No to dostanie zjebę że mnie w hu.. robi . Oj przegiął dokładnie , a jednak pomyliłem się co do niego . Nie ufać handlarzom - ŻADNYM !!
                      Ostatnio edytowany przez pehowiec; 4462.

                      Komentarz


                        Wyprostuję sprawę, miał następną , a to ogłoszenie nie kasował bo ciągle ma jakąś na oku za granicą. Łapie zamówienia do puki ogłoszenie nie wygaśnie.

                        Komentarz


                          Witam co myślicie o tym moto?

                          OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

                          Komentarz


                            Woyt i w jakim stanie jest moto ? Zadowolony jesteś z zakupu ?

                            Komentarz


                              Zamieszczone przez Bolus Zobacz posta
                              Na podstawie wyglądu ciężko powiedzieć, ale sądząc po cenie, bez inwestycji się nie obejdzie. Nie ma gmoli, nie wiadomo jak gaźniki itd.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X