Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlot 2021 "NA WZGÓRZU" Gaj-Grzmięca 21-23.05.2021

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zamieszczone przez Tomek2071 Zobacz posta
    Panowie pisałem wyraźnie , jak ktoś nie chce wyżywienia to pisać , przecież ja to zamawiam o będę musiał za to zapłacić z własnej kieszeni
    Xeo czyli nie chcesz wyżywienia ? Jeszcze mogę zmienić zamówienie


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Tak, rezygnuję z wyżywienia, właśnie to potwierdzam i piszę, wręcz już to napisałem.
    Rozumiem troskę organizatora by zapiąć wszystko na ostatni guzik, lecz w tym tkwi piękno tego świata by doświadczać życia w jego zmiennościach, przywarach i roztropnościach, a my jesteśmy jego animatorami

    Komentarz


      Dobra dostaniesz te jajka, Junak nie dostanie bo dostanie śniadanko z ośrodka [emoji2957]


      Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

      Komentarz


        Tomek co się przejmujesz... przywieź mu parę jajek za 84zł i gitara , a resztę se znajdzie w lesie. Dlatego to właśnie jest najgorsze w organizacji... Je tego nie chce, a chce to a za to nie będę płacić. Następnym razem pełna stawka za noc z jedzeniem i po kłopocie. Cześć nadal nie rozumie tego że ośrodkowi dużo wcześniej trzeba podać ilości za które trzeba zapłacić.

        Komentarz


          Pawloo78 mi to sie śmiać chce z takich tekstów krotko powinno byc nocleg z wyzywieniem tyle i tyle. A teraz ja chce ja nie chce bo za drogo.Ja biore pelen pakiet nie bede sie brandzlowal w gotowania obiadow i śniadań.

          Komentarz


            Spokojnie panowie , Janas przyjedzie i weźmie pakiet , sytuacja opanowana


            Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

            Komentarz


              Zamieszczone przez xeo Zobacz posta
              ......... lecz w tym tkwi piękno tego świata by doświadczać życia w jego zmiennościach, przywarach i roztropnościach, a my jesteśmy jego animatorami
              taaa jasne.... i później płacić z własnej kieszeni....bo komuś się odwidziało

              Komentarz


                Zamieszczone przez AdamB Zobacz posta
                taaa jasne.... i później płacić z własnej kieszeni....bo komuś się odwidziało
                A ja mam płacić za dwa jajka 84 PLN ?

                Komentarz


                  Zamieszczone przez Tomek2071 Zobacz posta
                  Spokojnie panowie , Janas przyjedzie i weźmie pakiet , sytuacja opanowana
                  Ale wcale nie, zaraz znajdzie się następny jechowy albo jakiś inny co nie żre tego czy owego gówna zielonego i będzie wybrzydzał.
                  Chcesz jeden z drugim przyjechać to wpisowe 100zł i wszystko na temat, jeść nie musisz, nie zmarnuje się.
                  Ku..wa co za czasy.

                  Zamieszczone przez xeo Zobacz posta
                  A ja mam płacić za dwa jajka 84 PLN ?
                  Tak, jak ci nie pasuje to nie przyjeżdzaj.
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz


                    Junak wyraził się rzeczowo i konkretnie - w tym wypadku nie ma demokracji i marudzenia - Tomek ustalił zasady i finito!

                    Faktycznie szykuje się zajefajny skład! - ciesze się że mam jeszcze tydzień wolnego po spotkaniu

                    Komentarz


                      Czeczenia, jak jedziecie? Piątek z rana offem?

                      Komentarz


                        Tomek apartament dla Siedlara? Bierz kaucje bo On go wysadzi, a jak coś tam wystrzeli to na pewno nie szampan

                        Komentarz


                          Zamieszczone przez maciekborowy Zobacz posta
                          Tomek apartament dla Siedlara? Bierz kaucje bo On go wysadzi, a jak coś tam wystrzeli to na pewno nie szampan
                          Spokojnie damy rade

                          Komentarz


                            .... i najważniejsze na którą zamówiłeś tę rybkę.......muszę skalkulować godzinę wyjazdu.

                            Komentarz


                              Na rybkę pójdziesz sam bo ja będę siedział w budce przy bramie i będę kasował za wjazd

                              Komentarz


                                Zamieszczone przez pattryk Zobacz posta
                                Czeczenia, jak jedziecie? Piątek z rana offem?
                                Tak. Lecz nie bardzo rano bo o 9-tej zaczynamy kawą u mnie w garażu - garaż wiesz gdzie, zegarek masz ... więc tentegono..��

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X