Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Xtz 750

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Xtz 750

    Siema wszystkim klubowiczów z żalem pisze ale niestety muszę rozstać że że swoją ukochaną Tereska przez te lata nazbierało się sporo gratow gazniki zawiasy liczniki wydechy chłodnice koła że 2 komplety i jeszcze więcej szpeju jeśli ktoś.zainteresowany zapraszam do kontaktu Pozdrawiam Tru

    #2
    Trusek sprzedaje trzy w cenie jednej - warto!

    Niech se w koncu kupi porzadne moto!
    Pzdr!
    prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

    Komentarz


      #3
      Dobrze że nie ja to napisałem
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        #4
        Teresa to dobry sprzęt ale nie nie mam miejsca na graty do niej hehe

        Komentarz


          #5
          Graty sprzedajesz także osobno?

          Komentarz


            #6
            Do Teresy znalazłem 2 Koła przód 1 tył wachacz z amorkiem 2x zawieszenie przód polka zegary wiązka elektryczną silnik zapasowy bardziej na dawce gazniki wydech oryginalny cały z kolektorami oploty przód zaciski oslona silnika stelaż pod chacie stopka boczna airbox linka ssania rolgaz coś tam.jeszcze jest ale muszę odkopać hehe.Terese mam od 10 lat kupiłem ja jak.miala 20 tyś teraz ma 80tys użytkowania zgodnie z przeznaczeniem wyposażoną w 3 kufry centralke scotoiler grzeje manetki gmole osłonę lamp gniazdo zapalniki USB szyba oryginalna z owiewka w zeszłym.roku zamontowane nowe tarcze przód. Kanapa dzielona mx wulkan. Jako co to pisać. Pozdro Tru

            Komentarz


              #7
              Wydechu nie chcesz się pozbyć?

              Komentarz


                #8
                Hej chcę się zamienić na pieniądze najchętniej w całości Moto z gratami

                Komentarz


                  #9
                  Witaj, można więcej info o motocyklu? Czy posiadasz zdjęcia w obecnym stanie? Jaka cena? Pozdrawiam

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez qpcio Zobacz posta

                    Niech se w koncu kupi porzadne moto!
                    A jakie to jest porządne moto ?

                    Komentarz


                      #11
                      Pisz na priv

                      Komentarz


                        #12
                        Zamieszczone przez Lucjan Zobacz posta
                        A jakie to jest porządne moto ?
                        Takie, ktore bedzie spelnialo JEGO potrzeby i oczekiwania
                        *i nie bedzie musial miec dwoch dodatkowych w czesciach, zeby to pierwsze hulało ;-)
                        Pzdr!
                        prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez qpcio Zobacz posta
                          Takie, ktore bedzie spelnialo JEGO potrzeby i oczekiwania
                          *i nie bedzie musial miec dwoch dodatkowych w czesciach, zeby to pierwsze hulało ;-)
                          czyli nie ktm

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X