Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyważanie opon - warto?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Nowe opony, stare dobre dętki. Dętki trzymały ciśnienie przez pół roku takie same, więc nie było najmniejszego sensu ich zmieniać. Zostały oczyszczone, pokryte proszkiem i wsadzone do opon.

    Komentarz


      #17
      ja mam zasadę nowe opony nowe dętki ,6lat to juz trochę czasu i mogą po nagrzaniu puszczać a nawet wystrzelić ,a tak jesteś pewny a stare na zapas

      Komentarz


        #18
        Kto wie może nawet więcej niż 6 lat bo z tego roku są opony może niemiecki właściciel wymieniając opony zostawił stare dętki.

        Komentarz


          #19
          Zamieszczone przez robkri Zobacz posta
          Kto wie może nawet więcej niż 6 lat bo z tego roku są opony może niemiecki właściciel wymieniając opony zostawił stare dętki.
          A ja wolę starą oryginalną dętkę albo jakąś firmową niż byle co które wsadzą w wulkanizacji, jak dętka jest gruba i nigdzie nie łatana to spokojnie wytrzyma następną oponę. Wystarczy raz kupić grube dętki i spokój. Oczywiście talk musi być dodawany za każdym demontażem dętki.
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #20
            Niestety nie wiem jakie dętki mam wsadzone bo kupiłem moto stosunkowo nie dawno na jeszcze nie do końca zjechanych oponach ale do końca sezonu zdarłem je do końca i na nowy sezon mam nowe buty i może zrobię tak jak radzi dartirwroc. Chyba że najpierw dowiem się czy są dętki markowe w serwisie opon lub w sklepach,koła zawiozę do zmiany i jeśli dętki okażą się wątpliwe to kupię szybko nowe.

            Komentarz

            Pracuję...
            X