Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

XtzParts.com - części do Twojej Tenery!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #46
    Witam.
    Moja przesyłka jeszcze nie dotarła. Sklep nie działa i nie wiem co się dzieje. Informacji ze sklepu żadnej. 12 czerwca mam wyjazd i muszę złożyć motocykl. Mam czekać dalej, czy już szukać części gdzieś indziej? Rozumiem, że dużo obowiązków, rodzina itp itd, ale to chyba już jakiś żart. Jeżeli mam czekać dalej, to poproszę o numer paczki, będę przynajmniej wiedział, kiedy mam się jej spodziewać.
    Pozdrawiam, Dawid.

    Komentarz


      #47
      ja bym był zainteresowany zakupem gmoli i stelarzy do kufrów

      Komentarz


        #48
        Zamieszczone przez kalosh Zobacz posta
        Drodzy klienci sklepu Ile czekaliście na realizację i jak było z kontaktem? Zlozylem zamówienie parę dni temu i nie ma odzewu. Mam wyjazd 12 czerwca i muszę jeszcze motor złożyć.
        W moim przypadku wszystko było w porządku, bardzo dobry kontakt mailowy, fachowe doradztwo, przesyłka dotarła w kilka dni.

        Komentarz


          #49
          Sklep jeszcze działa? Złożyłem zamówienie jakiś czas temu i nie wiem co się dzieje. Niestety zapłaciłem przelewem. Jak to było u Ciebie Kalosh?

          Komentarz


            #50
            Witam, Potwierdzam że sklep działa, w zeszłym togdniu zamówiłem parę pierdół i doszły po 3 dniach od zamówienia.

            Komentarz


              #51
              i ja również oczekuję na paczkę, niestety zero odezwy...

              Komentarz


                #52
                XtzParts.com - części do Twojej Tenery!

                Przepraszam za zjadliwosc posta ale zolc we mnie wezbrala z rana Chcialoby sie wesprzec ziomala z forum zamiast kupowac w sklepie yamahy...

                W koszyku w opisach zamawianych produktow pojawiaja sie glupoty,

                koszyk.jpg

                Dla jasnosci - usilowalem zamowic to co jest na zdjeciach:
                Rolke lancucha – nr produktu: 5224968
                Uszczelke korka baku – nr produktu ukzp
                Prowadnice lancucha tylna – nr produktu 38c2219900

                Napisalem maila z prosba o pomoc 2 tygodnie temu - 0 odpowiedzi i tak naprawde to najbardziej wkurza.

                no comments


                Kuba

                Komentarz


                  #53
                  jest szansa na zakupy?
                  potrzebuje to:
                  Łożysko rozpieraka sprzęgła to nr 14 na schemacie
                  MSP your address for genuine Honda, Kawasaki, Suzuki and Yamaha motorcycle spare parts! Safe and fast delivery, one click away!

                  ( nr katalogowy 93340-21505) do xtz660 z 1996roku

                  Komentarz


                    #54
                    Dobry. Od ostatniego posta minęło 9 miesięcy. Czy ktoś w tym czasie kupował przez formularz? Potrzebuję linkę ssania http://xtzparts.com/index.php?id_pro...roller=product
                    Chyba, że ktoś ma używkę w stanie do użytku i za mniejszą kasę. Pzdr Paluch.

                    Komentarz


                      #55
                      Jam kupował ok 2 miesiące temu. Wszystko OK.

                      Komentarz


                        #56
                        Ja w marcu tego roku zamawiałem parę części za dobrych parę setek i wszystko byli ok, jedynie co to musiałem chwilę poczekać na uszczelniacze tłoczków hamulcowych bo na stanie tego nie miał ale to była kwestia tygodnia :-)

                        Komentarz


                          #57
                          Ok. Dzięki
                          . Jutro będę próbował.

                          Komentarz


                            #58
                            Zamieszczone przez Paluch Zobacz posta
                            Ok. Dzięki
                            . Jutro będę próbował.
                            Edyta. Mam linkę ssania, wszystko ok. Łukasz pozdrawiam i jeszcze raz dzięki .

                            Komentarz


                              #59
                              Czy sklep jeszcze działa? - próbowałem ostatnio wbić się na stronę i lipa.... wolałbym kupować od "swojego" z forum.

                              Komentarz


                                #60
                                U mnie działa

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X