Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

XtzParts.com - części do Twojej Tenery!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Zrobi się mam nadzieję do końca stycznia
    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

    Komentarz


      #32
      Dolne łożysko amortyzatora

      Wymiary oryginału. W komplecie uszczelniacze, pierścienie rozprężne i podkładki-tuleje dystansowe.


      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

      Komentarz


        #33
        No, w końcu bez druciarstwa oby tak dalej.
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #34
          Kolejne zamówienia ode mnie poleciały i kolejne zrealizowane. Wszystkie szybko, taniej i z fachowym doradztwem. Polecam forumowicza

          Komentarz


            #35
            Właśnie sobie przypomniałem, że zamówienie na mnie czeka od paru miesięcy
            Masz jeszcze te graty, czy poszły dalej?

            Komentarz


              #36
              Zamieszczone przez wojtekk Zobacz posta
              Kolejne zamówienia ode mnie poleciały i kolejne zrealizowane. Wszystkie szybko, taniej i z fachowym doradztwem. Polecam forumowicza
              Polecam się i dziękuję

              - - - Zaktualizowano - - -

              Zamieszczone przez dex Zobacz posta
              Właśnie sobie przypomniałem, że zamówienie na mnie czeka od paru miesięcy
              Masz jeszcze te graty, czy poszły dalej?
              Ja teraz jestem na miejscu także bez problemu odbierzesz. Paczka czeka cały czas naszykowana Zapraszam! Możesz Tereską przyjechać
              --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

              Komentarz


                #37
                Także dodaję plusowy głos na kolegę LukaSS i jego sklep. Mimo drobnego zamieszania (przeze mnie wywołanego) - wszystko skończyło się bardzo fajnie i części ze sklepu LukaSS'a już powoli lądują w mojej tenerce. Dzięki :-)

                Komentarz


                  #38
                  Zamieszczone przez dera Zobacz posta
                  Także dodaję plusowy głos na kolegę LukaSS i jego sklep. Mimo drobnego zamieszania (przeze mnie wywołanego) - wszystko skończyło się bardzo fajnie i części ze sklepu LukaSS'a już powoli lądują w mojej tenerce. Dzięki :-)
                  Przyprawiłeś mnie o palpitacje serca
                  --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                  Komentarz


                    #39
                    Witam.
                    Czy sklep jeszcze działa? Bo zrobiłem zamówienie i strasznie mi się spieszy z tarczami hamulcowymi.
                    Dopisałem, że jeśli nie dojdą do mnie do piątku, to prosiłbym o nie wysyłanie do mnie tarcz.

                    Komentarz


                      #40
                      Zamówienie poszło na sklep, czy możliwy jest odbiór osobisty? Jak chciałem przez formularz to nie ma takiej opcji.

                      Komentarz


                        #41
                        Drodzy klienci sklepu Ile czekaliście na realizację i jak było z kontaktem? Zlozylem zamówienie parę dni temu i nie ma odzewu. Mam wyjazd 12 czerwca i muszę jeszcze motor złożyć.

                        Komentarz


                          #42
                          Kupowałem u Lucasa i po 2-3 dniach klamoty miałem w garażu . Z tym, że ostatnio dawno go na forum nie było a i telefonu nie odbiera podobno. Może gdzieś wyjechał?
                          Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                          Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                          Komentarz


                            #43
                            Niedawno z Łukaszem rozmawiałem - ma strasznie dużo pracy. Zadzwonię wieczorem i przypomnę o czekających...

                            Komentarz


                              #44
                              Super, dzięki czeczen. Powoli zaczynałem się niepokoić

                              Komentarz


                                #45
                                Twoja interwencja Czeczen, nie jest juz potrzebna, zamówienie zmieniło status na stronie, dzięki.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X