Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Toskania ???

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Toskania ???

    Planuję wypad do Toskanii i szwędanie się po okolicy przez jakiś tydzień. Szukam bazy wypadowej , najlepiej na wybrzeżu gdzieś mniej więcej na wysokości San Vincenzo. Szukałem w necie i ceny wyrywają z butów, może ktoś ma jakiś sprawdzony namiar na jakąś agroturystykę czy coś. Jadę z żoną więc dostałem tylko warunek, że kibel ma być bez pająków Jak wygląda sprawa ze znalezieniem noclegu na miejscu? Może nie ma sensu bukawać.
    Wszystkie użyteczne sugestie w temacie mile widziane

    #2
    Puki co, szukam na:

    Szukasz zakwaterowania na indywidualne wakacje z dojazdem własnym? Sprawdź nasze domy i apartamenty wakacyjne. Największy wybór prywatnych kwater w Europie.

    Komentarz


      #3
      Cześć.
      Co prawda nie w Toskanii, ale byłem w ubiegłym roku 3 dni w Como i dwa nad morzem w okolicy Ravenny ze znajomymi.
      Bez problemu można znaleźć kamping w cenach od ok 7E za dobę, z przyzwoitą łazienką. Całkowite koszty za osobę pod namiotem i z samochodem wynosiły ok 10E.
      Chociaż pod Ravenną trafiliśmy na ogromny camping nad samym morzem, gdzie wolne mieli tylko duże miejsca na plaży z prądem i pod plandeką na kampery. Za ogrodzeniem z siatki szumiał nam Adriatyk i po zmroku podziwialiśmy przepływające statki Rewelka, ale cena... 80E za dobę.
      Na cztery osoby to jeszcze masakry nie było, ale bolało, chociaż lokalizacja wynagradzała.
      Oczywiście trzeba mieć Mariotta ze sobą przy tej opcji, więc wszystko zależy od poziomu Waszego wygodnictwa

      Komentarz

      Pracuję...
      X