Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lublin i okolice

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    u mnie też ssące poleciały i prowadnice musiałem dorabiac jak coś to zawory od quada pasują bodajże od raptor 660

    Komentarz


      #17
      Zawory nowe a prowadnice dorabiane z nowego materiału i ma chodzic.

      Komentarz


        #18
        Na wtorek miała być głowica, we wtorek jej nie było(minęło 2 tygodnie) Dzisiaj piątek, głowica nie gotowa bo nowy uszczelniacz wadliwy.... części zamówione tydzień temu na dzisiaj nie dojechały do NMR <dziwne>. Niby ma być na wtorek i części tez, czyli 3 tygodnie a miało być w ciągu jednego tygodnia...

        Komentarz


          #19
          Ale głowicę też przez NMR robisz czy prywatnie gdzieś zawiozłeś? Tej zimy chyba zabiorę się za swój silnik. Muszę zrobić rekonesans co, gdzie i u kogo.

          Komentarz


            #20
            głowice zawiozłem na regeneracje do NMR

            Komentarz


              #21
              Witam,

              Planuje zakup XTZ 660 z 91 r. Nie jest to pierwszy motocykl, ale XTZ pierwszy wiec mam pytanie na co mam zwracać szczególną uwagę przy oględzinach.

              Może ktoś z Was pozwoli rzucić okiem na swoją maszynę co pozwoli mi porównać stan techniczny.

              Dzięki bardzo za pomoc.

              Komentarz


                #22
                Lakiernik z doswiadczeniem w malowaniu plastikow motocyklowych poszukiwany...
                Pozdrawiam

                Komentarz


                  #23
                  Napisałem na PRIV. Sprawdź tego gościa, który mi wykonywał drobne prace lakiernicze. Pozdrawiam.

                  Komentarz


                    #24
                    Zamieszczone przez nogat Zobacz posta
                    Napisałem na PRIV. Sprawdź tego gościa, który mi wykonywał drobne prace lakiernicze. Pozdrawiam.
                    Nie dostalem nic na priva ☺

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X