Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jest problem z karta SD

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    eh, to karta 2GB. Mialem gdzie i jak robic backupy. Od 10 lat wydaje cala kase na roznego rodzaju wyjazdy i nigdy NIC mi nie padlo.

    a tu mi fiknela karta 2GB. I to w momencie gdy ja wymienilem na 8GB. Przerazliwy pech.

    Ogolnie:
    1. kolega seitaro (dzieki)
    2. krollontrack
    3. mam kontakt do goscia w dreznie, ktory ponoc jest mistrzem.

    trzy ostatnie proby. szczerze mowiac, juz sie pogodzilem, ze nic z tego nie bedzie, ale moze sie uda.
    Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
    Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

    Komentarz


      #17
      No niestety tak to jest z tymi kartami. Ja też miałem podobne problemy, ale o dziwo zadziałała mi na starym kompie stacjonarnym, choć na wszystkich lapach pokazywało uszkodzenie karty. :-)

      Ofca234 udało się ?

      Komentarz


        #18
        nie udalo sie. wkladam do szafy, moze za 5 lat technologia sie poprawi. na razie jest to niemozliwe.
        Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
        Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

        Komentarz


          #19
          Witam
          jeżeli jeszcze nie odzyskaleś fotek z karty, to odezwij się, podam namiar na kolesia, który potrafi takie cuda. Znajomemu odzyskał foty do czterech czyszczeń karty wstecz!!!.
          pozdrawiam

          Komentarz


            #20
            dzieki za checi, ale przeczytaj watek. to nie jest kwestia czyszczen.

            wedlug mojej wiedzy, obecnie nie ma nikogo kto za rozsadne pieniadze cokolwiek by mi z tym zrobil
            Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
            Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

            Komentarz


              #21
              podbijam. minęło 2,5 roku: może teraz temat jest łatwiejszy.

              Ktoś coś?

              - - - Zaktualizowano - - -

              szczegóły analizy uszkodzenia karty:

              "Trzy lata temu, niemieckie laboratoriu napisało mi tak:

              "Unfortunately, it is not possible to rescue the data from your order # 5817. We assumed the controller on your memory card is damaged. In these cases, we try to dump the raw data with a special adapter from the covered test pads on the back side of the card (see the photo from the back side of your card in the appendix), but it failed. That circumstance makes the data rescue no longer possible, because the connection to the memory chip inside is broken. The reason is a defective wire bonding to the embedded memory chip, that is not repairable.""
              Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
              Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

              Komentarz

              Pracuję...
              X