Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rally przednia owiewka kit

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Cделай это сам
    [ATTACH=CONFIG]14461[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]14462[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]14463[/ATTACH]
    "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

    Komentarz


      #17
      У меня там не из чего уже делать. Вот фото моей тенерки: https://www.facebook.com/profile.php...3171313&type=1

      Komentarz


        #18
        Zamieszczone przez Łojek Zobacz posta
        Понятно, смотрите здесь.
        Это мой патент, Прототип во время тестирования.










        http://www.xtzclub.pl/threads/8293-R...ighlight=szyba
        Czy jest ktos na forum kto by wykonal taki stelaz bylbym zainteresowany kupnem ???

        Komentarz


          #19
          Ja znalazłem ostatnio ciekawą owiewkę rally: https://www.perfect-fairings.com/pro...rally-fairing/ ale niestety cenę też ma odpowiednią.

          Komentarz


            #20
            Jakiś czas temu była na olx bardzo podobna owiewka za coś koło 900 zł z tego co pamiętam, problem z nią był taki że wymuszała zmianę lamp na takie o średnicy chyba 10cm. Ta z linku wygląda jakby pasowała pod oryginalne lampy. Pytanie czy jest sens zakładać pełną owiewkę? czyli boczne + czacha połączone. Przy grubszej glebie nie dość, że złamie się strona na którą poleci moto to jeszcze może strzelić druga strona jak się to wszystko napręży. Fakt, gmole wiele mogą pomóc. Ja mam gmole od Darka, moim zdaniem jedne z lepiej chroniących i przy ostatniej glebie w błocie nabrało sporo błota między gmola i owiewkę i pękła.

            Komentarz


              #21
              XTZ CENY.jpg

              - - - Zaktualizowano - - -

              Plastibike takie cuda teraz robi jakby co

              Komentarz


                #22
                Odkopię temat. Orientuje się ktoś czy ta owiewka jest nadal dostępna, albo wie kto takie robi?
                image_2021_04_26T11_07_14_223Z.jpg

                Komentarz


                  #23
                  a nie lepiej donich napisać? Email jest na dole.
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz


                    #24
                    Napisałem kilka dni temu i brak odzywu ;p także myślałem, ze może będziecie znać temat.

                    Komentarz


                      #25

                      Komentarz


                        #26
                        Posiada ktoś z was szybkę GIVI D98S? Jak się sprawuje?

                        Komentarz


                          #27
                          Wygląda jak oryginał... Chodzi Ci o wyższą?
                          Jak tam wyżej odkopana szyba rally?

                          EDIT:
                          Mam taką:




                          Leży. Mogę pożyczyć.
                          Ostatnio edytowany przez Lis; 4923.

                          Komentarz


                            #28
                            Zamieszczone przez Lis Zobacz posta
                            Wygląda jak oryginał... Chodzi Ci o wyższą?
                            Jak tam wyżej odkopana szyba rally?

                            EDIT:
                            Mam taką:




                            Leży. Mogę pożyczyć.
                            Tak, ta givi jest trochę dłuższa (wyższa)

                            Co do rally owiewki się jeszcze zastanawiam, cena jednak trochę spora, ale pewnie się zdecyduję. Chyba, że właśnie ktoś miał GIVI i się mu sprawdziła. To ta:
                            bulle-givi-yamaha-xtz-750-super-tenere-91-94.jpg
                            41rGS0xg0NL._SR600,315_PIWhiteStrip,BottomLeft,0,35_SCLZZZZZZZ_FMpng_BG255,255,255.png

                            Aktualnie mam podobną, ale geometria trochę kiepska, brak wyprofilowania w górę i przez to wiatr mi wali w głowę.

                            Komentarz


                              #29
                              Zostawię poradę dla tych, którzy mają akcesoryjne szyby, takie dostępne bodajże u dwóch producentów w polskiej części internetu. Wyprofilowanie jest słabe, jednak za pomocą opalarki można nagrzać szybę i ją bardziej nagiąć w pozycję pionową, najlepiej zrobić to w dwóch miejscach. Trzeba jednak robić to ostrożnie i nie naciągać szyby na siłę, żeby nie pękła. Testowałem u siebie, efekt jest zadowalający.

                              Komentarz


                                #30
                                Ja moją zakupiłem z Portugali.
                                Gość się nazywa Ernesto Castro można go znaleźć na Facebooku.Ma kilka rodzajňw wysokości,kolorňw i naklejek.Poza tym trochę akcesoriňw.
                                20211128_150245.jpg

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X