Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

xtz 750 91 rok

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    xtz 750 91 rok

    motocykl używany przez forumowicza... Krzysieksłupsk

    Teresa XTZ 750 bez uwag, posiada lekko uszkodzoną owiewkę lewa strona po leśnej wolnej przewrotce w Rumuni (mam z tego filmik), miała wtedy gmole pożyczone dlatego prawie wszystko ocalało
    - rok 91
    - trzymana dla siebie
    - wszystko sprawne
    - dodatkowo nowe klocki hamulcowe
    - dodatkowo kufer centralny givi (taki kwadratowy nie za duży nie wiem jakiego rozmiaru dokładnie)
    - dodatkowo kufer centralny duży AVINA
    - opony w dobrym stanie
    - na lewej pokrywie silnika był kawałek klejony po tym jak na zapalonym silniku w czasie mycia szczotką na myjce wbiła się jedynka i motor poleciał na lewą stronę i dźwignia biegów zrobiła dziurkę (sklejone do takich rzeczy klejem trzyma jak beton - jazdy do Pęczniewa i inne wokół komina potwierdzają sprawność bez uwag)
    - w zeszłym sezonie wymieniony olej w lagach oraz silnikowy z filtrami
    - cena 6900 zł do rozsądnych negocjacji

    ...motocykl do obejrzenia w okolicach Szczecinka
    należał do dobrego kolegi, jak go znałem chciałby by trafił do kogoś z forum... może tu ktoś kupi... na razie tu próbujemy

    pytania pisać na priv najpierw proszę... a tu fotki :
    IMG_1184.jpgIMG_1185.jpg
    IMG_1186.jpgIMG_1187.jpg
    IMG_1188.jpgIMG_1189.jpg

    #2
    odświeżam - cena 6200 PLN

    Komentarz

    Pracuję...
    X