Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

15, 16, 17, 18 - poludniowa Polska, a moze polnoca Slowacja, a moze Ukraina?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    15, 16, 17, 18 - poludniowa Polska, a moze polnoca Slowacja, a moze Ukraina?

    Czesc,

    17 sierpnia mam wesele w Jaśle, na które planuje śmignąć motocyklem. Chętnie połączył bym to z jakaś wycieczką na południe naszego kraju, bądź Słowacje / Ukraine (obojętne). Ma ktoś ochotę się podłączyć.

    Ramowy plan - wyjazd w środę z Warszawy, 100-150 km głownymi drogami na południe a potem nawigacja "na pałę". Kręta droga? Jedziemy! Szuter przez las? Jedziemy!

    Noclegi raczej w namiocie, żarcie raczej w małych lokalnych knajpkach (najchętniej w takich gdzie danie kosztuje max. 15 pln).

    W sobotę muszę być w Jaśle zalać pałę na weselichu kolegi, więc tam widzę koniec tej wielkiej eskapady.

    Więcej niż 3 osoby to dla mnie tłum.

    Tak więc - anyone?

    Jakieś podpowiedzi co gdzie pojechać, co zobaczyć?
    Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
    Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

    #2
    Przed weselem pewnie będziesz się chciał odglancować, więc ostatni nocleg zrób sobie w Hucie Polańskiej - fajne schronisko z polem namiotowym, dobre warunki no i blisko Jasła http://www.hutapolanska.krak.pl/ Byłem kilka razy i polecam! Beskid Niski to w ogóle fajna okolica - Krempna, Świątkowa, Konieczna, itp. Pokręć się też w okolicach Zyndranowej - jeszcze rok temu nie było tam za dużo asfaltu

    Komentarz


      #3
      dzieki. przed weselem w samym Jasle mam jakis tam nocleg, wiec tam sobie zrobie opcje golenia mordy i mierzenia garnituru (ktory mi ktos tam dowiezie).
      Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
      Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez Vanellus Zobacz posta
        Beskid Niski to w ogóle fajna okolica - Krempna, Świątkowa, Konieczna, itp. Pokręć się też w okolicach Zyndranowej - jeszcze rok temu nie było tam za dużo asfaltu
        Zgadza się Właśnie bylismy tam z Córcią kilka dni. Weszliśmy na Lackową od strony Izb i Bielicznej,
        a potem pojechalismy na Polany Surowiczne Beskid Niski piekny jak zawsze
        Sowizdrzał
        KTM 750 6T
        Nie wierz, nie bój się, nie proś!

        Komentarz


          #5
          swietnie, wrzuce na liste!
          Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
          Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

          Komentarz

          Pracuję...
          X