Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

amotryzator tył

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] amotryzator tył

    Witam ,czy ktoś ma doświadczenia z firmą Butibo? Na allegro wisi amor tej firmy do tyłu

    #2
    Podaj linka.
    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

    Komentarz


      #3
      Wisiał, bo już go nie ma sprzedany

      Komentarz


        #4
        Szkoda, że go od razu nie kupiłeś. Mario żałuj, miałbyś coś o wiele lepszego niż ta 20-letnia oryginalna padlina

        --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

        Komentarz


          #5
          No szkoda, poszedł chyba za 400 zł.,a ja muszę się pobujać ze starym amorem ,czyli łożysko może sprężyna twardsza ,jest zdecydowanie za miękko.

          Komentarz


            #6
            A da sie przeszczepić tylny amortyzator pomiędzy tenerką 600 a kilka lat późniejszą 660? Kłania mi sie regeneracja z 660 a dostałem od znajomego amor z 600ki. Chodzi mi po głowie zamontowanie na chwile tego ostatniego żeby przez czas regeneracji mieć czym jeździć.

            Komentarz


              #7
              To z innej beczki. Czy trzeba demontować airboxa i te wszystkie plastiki w około do ściągnięcia amortyzatora?

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez Prince Zobacz posta
                To z innej beczki. Czy trzeba demontować airboxa i te wszystkie plastiki w około do ściągnięcia amortyzatora?
                W jakim moto?
                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                sigpic

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                  W jakim moto?
                  Aa sorki- naśmieciłem. W 660.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X