Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Krzywa rama

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #46
    Wystarczy że opony będą lekko zużyte i będzie tak się działo.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #47
      Łożyska główki ramy za mocno ściągnięte albo już zajechane dają taki efekt

      Komentarz


        #48
        Dziękuję za podpowiedzi. Opony były wsadzone nowe pirelli scorpion II. łożysko główki ramy wymienione i zaczęło mnie to martwić coraz bardziej. Dzisiaj znalazłem gdzieś opis jak za pomocą sznurka sprawdzić osiowość kół (czy idą jednym śladem bo zaczęło je zbierać z prawej strony) i wielkie zdziwko koło jest przesunięte względem osi o całe 3mm. może ktoś wie jak się to da wyregulować.

        Komentarz


          #49
          Miałem podobnie i rozebrałem koła do ponownego zaplecenia. U mnie koło było przeciągnięte na szprychach.

          Komentarz


            #50
            Odnosnie śiagania ST 750 w prawo. Mialem trochę tener bo tylko 23 szt.Główna przyczyna sciagania na prawo jest wahacz.Jezdżąc w terenie z byt mocno naciagnietym łancuchem przy małym skoku ,łańcuch jest wstanie przeciągnąć ten papierowy wahacz.Peknięcia ramy wiadomo w jakich miejscach,raczej nie maj wpływu na ściąganie.Prostowanie wahacza nie ma sensu ,przerabiałem temat i tylko wymiana na dobry.

            Komentarz

            Pracuję...
            X