Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

a może zachodnie wybrzeże?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    a może zachodnie wybrzeże?

    mieszkam w tej okolicy i mogę kawałek pola (łąki, trawnika) pod namioty, z łazienką ogarnąć (300 m od morza) .. kwestia tylko czy chętni będą?! Proszę Adminów o ewentualne wyodrębnienie wątku, bo w tej części kraju (Rewal) Was (forum) nie widziano - proszę o opinie! ...


    A i chłopaki okoliczni enduraki się ucieszą i dopomogą ... a jest nas kilku. (wczoraj wyleciała od nas pielgrzymka motocyklowa do zakopca)

    Co o tym sądzicie?
    Ostatnio edytowany przez Gandalf; 3098.

    #2
    Siema
    Ja na dłiugi weekend mam zamiar się wybrać w okolice Gdańska i Ustki, to nie zachód ale morze będzie grane
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Coś planuje ale bardziej w stronę Mazur, Mierzeji Wiślanej a potem może Gdańsk i Ustka. Może byśmy coś pokombinowali.
      Drogi boczne (terenik) czy asfalt ??.

      Wąski

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez wąski Zobacz posta
        Coś planuje ale bardziej w stronę Mazur, Mierzeji Wiślanej a potem może Gdańsk i Ustka. Może byśmy coś pokombinowali.
        Drogi boczne (terenik) czy asfalt ??.

        Wąski
        Lecę z dwoma gościami, jeden na afryce drugi lc8, plan jest taki żeby wyjechać w czwartek z rana z wawy, bokami na mazury, mam ślad do Wilkasów, szutry i trochę asfaltu, jakiśnocleg na mazurach i dalej w stronę wybrzeża, nie mam jeszcze sprecyzowanego planu do końca bo ja bym chciał wybrać się nad pełne morze, fotka zachodu słońca jest nieodzowna. Powrót planuję w niedzielę jakoś z rana autobanem do wawy. Jak chcesz nie ma sprawy, biorę namiot ale postaram się zrobić tak żeby nie musieć go rozbijać i spać w jakiejś agro gospodzie
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #5
          Wersja z namiotem jest dobra. W środę prześpię się w Piasecznie u kolegi i spotkamy się w Warszawie.
          Ekwipunek mam. Myślę, że we wtorek się wszystko wyklaruje ale jestem chętny.
          Pełne morze tez jest OK. Wybredny nie jestem, nie chrapie, nie pale ale się napije. Jeśli chodzi o namiot to wolę kobiety niepalące, ale za to mogą być pijące i chrapiące....

          Komentarz


            #6
            Hej. trochę długo tu nie zaglądałem i nie wiedziałem, żektoś coś planuje ... trzebabyło PW pisać. Zapraszam gdyby ktoś jeszcze planował tę okolicę.

            Komentarz


              #7
              Gandalf.. mamy kilku kumpli w pustkowie i międzyzdrojach.. jeżeli chciałbyś kiedyś dołączyć do imprezki.. daj znać
              www.21brothers.eu - wytwórnia ROGALI i innych wypieków
              www.orangepower.pl - Forum fanów MPO

              Komentarz


                #8
                no to mamy wspólnych znajomych z Pustkowa. Ja chętnie gdzieś tam się będę dołączał, jak tylko sytuacja pozwoli

                Komentarz


                  #9
                  Gandalf,
                  a jakiejś ogrzewanej miejscówki na październik lub początek listopada nie masz?
                  My z Bielska planujemy coś na zakończenie sezonu machnąć nad morze zachodnią ścianą, z noclegiem w okolicach zachodniej części wybrzeża (może być Rewal), potem wybrzeżem w okolice Trójmiasta i tam nocleg, a następnie autobaną na południe do domciu i moto wstawić do ciepłego garażyku co by w zimie nie zmarzło
                  Tylko że druga połowa października to na namiocie już ciężko raczej...

                  Komentarz


                    #10
                    niema problemu. W ile osób chcecie lecieć? I przydałby się w miarę konkretny termin, bo jeszcze nie znam dokładnych terminów, ale będę leciał na południe europy ... w końcu wolne
                    Ostatnio edytowany przez Gandalf; 3098.

                    Komentarz


                      #11
                      supcio, chyba w trzy moto. w przyszłym tygodniu będziemy uzgadniać, narazie się przygotowuję na Słowację, Węgry i Rumunię w ten weekend. Odezwę się w przyszłym
                      gdzie na południe się wybierasz?

                      Komentarz


                        #12
                        Zacznę od Jeleniej Góry i dalej górami wzdłóż granicy po str. Pl, Cz, może trochę Słowacji- zależeć będzie od tego jakczęsto będziemy się zatrzymać na noclegi

                        Komentarz


                          #13
                          ja się właśnie pakuję na wyjazd na węgry właśnie przestało padać

                          jak będziecie lecieć w okolicach Bielska lub Czechowic to zapraszam

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X