Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam trasy TATRY

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Szukam trasy TATRY

    Witam. tak jak w temacie, szukam trasy na terese. Nie znam szutrowych zakamarków polski gdyż 3 sezony przelatałem cbr 1000f... Interesują mnie tatry tak po Polskiej jak i słowackiej stronie. Wyjeżdzamy z kumplem z Wrocławia w czwartek rano, także spraw jest dośc pilna. Dzięki z góry a póżniej pozdrowienia z gór

    #2
    Jak będziesz coś miał, to podeślij. Po stronie PL zapewne nie będzie łatwo z legal trasą. Po Słowackiej stronie jest cisza, spokój i pełno polnych dróg. Tyle, że to już na obrzeżach Tatr. W samych górach też zakaz przy zakazie.

    Komentarz


      #3
      Po naszej stronie wzdłuż granicy TPN są tylko asfalty, żeby cepry miały wygodniej, po stronie słowackiej jest więcej możliwości, ale to wciąż obrzeża, same Tatry, to park narodowy, zakaz wjazdu.
      Kiedyś zrobiłem trasę w koło Tatr, ale w 90% były to asfalty: http://www.mopedmap.net/pl/route/1785851-tour-de-tatry/ (ślad zaczyna się i kończy w Andrychowie, skąd pochodzę )

      Komentarz


        #4
        Dokładnie tak samo jechałem kilka tyg. temu https://picasaweb.google.com/1140596...OU8_Of6qD56AE#

        Komentarz


          #5
          Nic tak nie nakręca do jazdy jak zdjęcia z dobrej trasy Myśle ze trasa KRUHEGO jeze;li chodzi o tatry jest optymalna W czwartek wyjazd w sobote powrót. Zdam relacje z wrażeń jak tylko wrócę. Dzięki za wskazówki.

          Komentarz


            #6
            jak już będziecie na Słowacji, to polecam zestaw obiadowy: cesnaková polievka + bryndzové halušky

            Komentarz


              #7
              I oczywiście w zabudowanym jechać nie szybciej niż 50km/h, bo można stracić dużo ojrasów

              Komentarz


                #8
                widze ze Kolega ArturS ma złe wspomnienia ze Słowacji.... cesnaková polievka + bryndzové halušky KRUHY jak bedzie niezjadliwe to stawiasz flache

                - - - Zaktualizowano - - -

                widze ze Kolega ArturS ma złe wspomnienia ze Słowacji.... cesnaková polievka + bryndzové halušky KRUHY jak bedzie niezjadliwe to stawiasz flache

                Komentarz


                  #9
                  Ja polecam Prażony Ser popity Zlotym Baźantem u Pani Marcelki w Starej Leśnej, warte grzechu no i oczywiście jedź tylko zgodnie z przepisami bo Słowackie mandaty przyprawiają o palpitację.

                  Komentarz


                    #10
                    Ja mandatu na szczęście nie zgarnąłem, ale znajomy, któremu się śpieszyło do Rumunii , zrujnował sobie tak wakacyjny budżet.

                    Komentarz


                      #11
                      Witam. za 6 godzin pobudka i w trasę. Jak to często w życiu bywa plany uległy na ostatnią chwilę zmianie.... Jedziemy w czeskie góry. Dość szalona to wyprawa ze względu na to ze o godz 20 skończyłem spawać rame w mojej świeżo nabytej XTZ.... Myślę za wszystko pójdzie dobrze Jak wróce wielkie poszukiwanie ramy i tu też chciałbym was prosić o pomoc. Jeżeli ktoś posiada ramę z kwitem z chęcią kupię Pozdrawiam wszystkich nie mogących zasnąć z ekscytacji przed trasą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X