Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

olejarka Scottoiler

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    U mnie cały czas małe naczynie jest pełne, działa to jak naczynia połączone, olej tylko przepływa przez mały zbiornik a ubywa poziomu w dużym. Po drugie jak sam wiesz po próbach jeśli zassiesz od góry to tylko iglica się podnosi, nic więcej się nie dzieje.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #17
      Podłączyłem na razie samą olejarkę, a pojemnik zostawiłem sobie na kiedyś tam. Korzystając z okazji czystego pojemnika wykonałem ustną próbę szczelności Przez zbiornik powietrze może nie hula, ale szczelny nie jest, więc o podciśnieniu nie ma mowy. Tak, jak pisze Junak, olej leci przez olejarkę ze zbiornika, a ten musi się odpowietrzać, bo inaczej nie wypuści oleju.

      Komentarz


        #18
        Pytanie z innej beczki. Mam takiego scootoiler'a t_scottoiler_smarownica_olejarka_smar_do_acucha__117z_913.jpg. Gdzie da sie go przymocować w małej XTZ660 ( jednolamp z 92r)? Jesli ktoś widział albo już mega by było gdyby miał zdjecie..

        Komentarz


          #19
          Ja są takie upały jak teraz to zmieniacie olej w Scottoilerze na czerwony? Ja ewidentnie widzę, że niebieski szybciej schodzi, a i chyba nie trzyma się też dobrze łańcucha.

          Komentarz


            #20
            Zmniejsz dawkę i bedzie ok. Jak jest za bardzo rozkrecony to leje na łancuch i kapie spod zebatki zdawczej i nie widac zeby byłsmarowany nawet.
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              #21
              Koledzy, mam pytanie,
              czy taka olejarka do ST podejdzie?
              Louis – Europas Nr. 1 für Motorradbekleidung und -technik Mehr als 55.000 Produkte von 500 Marken in über 85 Filialen!

              Komentarz


                #22
                Jak najbardziej podejdzie.

                Komentarz


                  #23
                  Witam,

                  Powracam do tematu, Potrzebuję pomocy do którego przewodu podpiąć trójnik z scottoiler-a

                  w xtz 660 `91 ma ktoś może jakieś zdjęcia.

                  Czy to jest ten przewód

                  Komentarz


                    #24
                    Generalnie podpinasz pod podciśnienie może być od pompy paliwa lub pod ten króciec który podałeś na rysunku.

                    Komentarz


                      #25
                      Zamieszczone przez robkri Zobacz posta
                      Generalnie podpinasz pod podciśnienie może być od pompy paliwa lub pod ten króciec który podałeś na rysunku.
                      Ja u siebie podpiÄ…Å‚em siÄ™ pod ten kruciec i jest git.

                      Komentarz


                        #26
                        Dzięki, Działa

                        Komentarz


                          #27
                          Pochwal się gdzie ją zamontowałeś. U nie od roku olejarka czeka na wenę gdzie to upchnąć.

                          Komentarz


                            #28
                            20141114_175410.jpg
                            Ja upchnąłem pod kanapą. Całośc wpakowałem w rurkę PCV.

                            Komentarz


                              #29
                              Witam, męczę się właśnie z podłączeniem scottoilera. Z rysunku Adamerra Yamaha XTZ660 vacuum.jpg wygląda tak, natomiest z instrukcji którą mam z Louisa wygląda jakby to było z drugiej strony.
                              Tu zdjęcia "na żywo"
                              1 lewa strona motocykla patrzÄ…c z pozycji kierowcy
                              lewa strona patrząc z pozycji kierowcy.jpg
                              2 prawa strona
                              prawa strona.jpg
                              I gdzie umiescić sam zbiorniczek - najwięcej miejsca pod kanapą, ale czy nie oberwie tam blockiem lub kamieniami.

                              Komentarz


                                #30
                                Pamiętaj że musisz od czasu do czasu zatankować scota i ewentualnie zmienić dawkę oleju a do tego potrzebny jest w miarę łatwy dostęp. Pod kanapą dostęp jest średni a i brud nie ułatwi sprawy.

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X