Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Karpaty Ukraińskie - końcówka sierpnia 2010

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Karpaty Ukraińskie - końcówka sierpnia 2010


    trasa..jpg
    Planowany START ok 22-25 sierpnia.
    Czas trwania ok 5-7dni (max10)
    Założenie: Na luzie przed siebie
    Trasa ok 1000km
    Start Solina.(ew.Krk)
    Wymagania:paszport,zielona karta,kasa,jedzenie,pozytywne myślenie

    Trasa jest czysto teoretyczna. Wyruszamy z Polskiej granicy w Krościenku. Planujemy jechać jak najbliżej Polskiej granicy. Reszta trasy teoretycznie jak na wklejonym zdięciu. Generalnie chodzi o to aby pośmigać sobie po Karpatach dobijając do Rumunii lub zahaczając o ich część. Chcemy być wszędzie tam gdzie przeciętny turysta w Polsce nie ma prawa jeżdzić.
    Będziemy poruszać się głównie po szutrach i drogach nie utwardzanych. Tylko przelotówki po asfalcie więc dobra opona to podstawa (e-09).
    Spanie planowane jest pod namiotami ew w jakiejś szopie. Jedzenie zabieramy ze sobą.
    Koszt wyprawy chcemy maksymalnie zminimalizować. Po za jedzeniem planujemy tylko wydawać na paliwo (3,30zł/l) nie tylko dla motorków.
    LANS zdecydowanie odpada. Marudzenie i narzekanie nie wchodzi w grę.Mamy zamiar z motorków wyciągnąć to do czego były stworzone. Trzeba się nastawić że będzie czasami ciężko więc zaparcie będzie nagradzane wzajemną pomocą i koleżeństwem.
    trasa ok 1000km w tydzień to nic nadzwyczajnego ale wszystko będzie zależeć od terenu,nastawienia, sprzętu. Jest to wyjazd rekreacyjny mający na celu pełną integrację z przyrodą.



    W trasę życia planuje się

    RUDi YAMAHA XTZ 750 Super Tenere
    Myszka BMW F-650 st
    Piekar HONDA XL 600V Transalp
    Ostatnio edytowany przez Rudolf000; 23.
    Im GORZEJ tym LEPIEJ.
    Nikt nie mówił że będzie letko.

    #2
    Chetnie bym się wybrał z wami ale niestety nie będę gotowy do wyjazdu w tym terminie.Moto dopiero w czwartek lub piatek wjedzie do mojego garażu i nie zdązę sie przygotować.Do 22 jestem w Bieszczadach w okolicy Baligrodu z DR 350,a TENERKA w tym czasie będzie grzała garaż
    Wiadomo że niesprawdzonym na 100% motorkiem w taką podróż to ryzykowna sprawa.
    Ale jeśli będą powtórki to chętnie.
    Fajna traska.
    Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

    Komentarz


      #3
      Ja w tym czasie siedzę na Słowacji bo już się dwa tygodnie temu z kumplami zgadałem :/ No szkoda, bo jak coś to bym z wami poleciał ;]
      BYŁA I POZOSTANIE NA ZAWSZE W MEJ PAMIĘCI
      YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE 89' CHESTERFIELD


      Ja tu tylko sprzątam

      Komentarz


        #4
        Za to ja chętnie, będzie zacny urlop!

        Komentarz


          #5
          Tez mam zamiar sie wybrac z kumplem w Karpaty Ukrainskie, ale na poczatku sierpnia na 3, max 4 dni. Ale my mamy zamiar pojechac troche blizej, posmigac tam po Karpatach i wrocic. Ja tereską, on dr650 i moze 2 kumpli trampkami ;-)
          Enduro nie klęka
          R 1100 GS '99 - limonka
          Pajero 3.2 DiD '03

          Komentarz


            #6
            Wszystkich chętnych oraz zainteresowanych wyjazdem zapraszam na ognisko zapoznawcze które odbędzie się dnia 21.08.2010 w miejscowości Olchowiec. (2 strona jeziora solińskiego)
            Dokładne informację oraz szczegóły dojazdu przekażę telefonicznie. Dzwońcie 507400096.

            Wyjazd w trasę planowany jest na poniedziałek 23.08.2010
            Im GORZEJ tym LEPIEJ.
            Nikt nie mówił że będzie letko.

            Komentarz


              #7


              pierwsze fotki

              Komentarz


                #8
                też byłem w tym roku na Karpatach (tylko 4 dni), ale już planuje na majówke na 10 dni Ukraine i Rumunie, licze na jakąs relacje
                dirtier, happier

                www.facebook.com/dalekadroga

                Komentarz


                  #9
                  Kurcze ja może w przyszłym roku

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X