Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szyba przód

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #46
    Ja mam. Zerknij do post nr 48 w tym wątku http://www.xtzclub.pl/threads/11272-...maszynie/page3
    Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

    Komentarz


      #47
      Odgrzewam kotleta . Szukam owiewki do swojej Teresy , wzrostu mam całe 175cm . Jaka będzie optymalna owiewka bo czytając forum to widzę że spora ekipa koszykarzo-siatkowców i owiewki całkiem inne.
      Robi ktoś , są gotowe ? Chciałbym mieć w miarę cicho i też widzieć drogę

      Komentarz


        #48
        Ja mam tą https://www.olx.pl/oferta/yamaha-xtz...tml#65066bc036, przy moich 184cm wiatr mam prosto w kask i będę dokładał deflektor. Jakość w stosunku do ceny jest ok. Szyba wyższa niż oryginalna o około 4-5cm.

        Komentarz


          #49
          Ubzdurałem sobie taką jak w modelu Sonauto tzw. dakarówkę .

          Komentarz


            #50
            Możesz zmierzyć tą szybę z olx? Też się nad nią zastanawiam

            Komentarz


              #51
              Mam Lostera, który jest bardzo pochylony. Mógłbyś zrobić zdjęcie jak wygląda ta szyba z olx po zamontowaniu? Jak bardzo jest pochylona?
              secretgarage.pl

              Komentarz


                #52
                Szyba z OLXa ma ok 40-41cm wysokości. Szerokością jest zbliżona do oryginalnej, którą miałem. szyba1.jpgszyba2.jpg

                Komentarz


                  #53
                  Jaka szerokość tej owiewki ? U mnie teraz 25cm , średnia wysokość.

                  Komentarz


                    #54
                    Zamieszczone przez omles Zobacz posta
                    Moja szyba kosztowała chyba około 150zl.Podałem telefon do producenta-wiec dzwońcie do niego i pytajcie.
                    Na chwilę obecną 240 zł plus przesyłka .......info z dzisiaj.

                    Komentarz


                      #55
                      Zamieszczone przez Lucjan Zobacz posta
                      Jaka szerokość tej owiewki ? U mnie teraz 25cm , średnia wysokość.
                      Wysokość 40cm. Szerokość górą 29-30cm mierząc po zewnętrznej stronie.

                      Komentarz


                        #56
                        IMAG1986.jpgIMAG1987.jpg

                        Na pierwszym zdjęciu porównanie oryginalnej szyby (z czarną uszczelką) z akcesoryjną z OLX. Do tego deflektor 14,5cmx30cm.

                        Komentarz


                          #57
                          Zamieszczone przez Lucjan Zobacz posta
                          Na chwilę obecną 240 zł plus przesyłka .......info z dzisiaj.
                          I co, wziąłeś?

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X