Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Po górskich szutrach razów klika.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Po górskich szutrach razów klika.

    Kotlina Kłodzka zaprasza a piękne góry kuszą tak więc zapraszam na małą zajawkę. Fotek kilka ustrzeliłem akurat by na krótką fotorelację starczyło. Miejsce dość ciekawe Góry Bystrzyckie to trochę mniej znana część Kotliny Kłodzkiej dość dzika miejscami bardzo przypominająca Bieszczady. Miłego oglądania.


    Na początek długa prosta szutrowa droga aż po horyzont za i przed motocyklem. I może nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie ta wysokość ok.700-800m.n.p.m.


    Przy drodze strażnik, na szczęście kamienny.


    Prostych już dość, teraz troszkę zakrętów w malowniczej scenerii lasu.


    Czasem krótki wypad z lasu do cywilizacji


    Ale już za chwilę z powrotem szutrowy RAJ


    Jazda wzdłuż poziomic przy całkiem stromy zboczu górskim bardzo przyjemnym szutrem.


    Są góry musza być widoki. Panorama na Kotlinę Kłodzką, w dole Paszków dalej Polanica – Zdrój


    Moja własna kozica górska – dzielny XT 660R


    Co zakręt to lepszy widok


    Prawda że przyjemna ścieżka, rączka sama się odkręca na ten widok


    Na pamiątkę


    I na koniec autor szczerzy zęby. A jakby ktoś był w pobliżu Kłodzka, Polanicy Zdrój to zapraszam do Paszkowa 30 do Zającówki może uda się razem polatać po okolicy.

    #2
    Te szutry full legal?

    Komentarz


      #3
      no Panie masz jak w aliorku, teraz to już Ci nie odpuszczę.

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez ArturS Zobacz posta
        Te szutry full legal?
        Odpowiem dyplomatycznie: częściowo TAK, ale nie wszystkie odcinki.

        Komentarz


          #5
          Skoro się okolica spodobała to może jeszcze pare fotosków. Kolejny weekend (wrześniowy) i kolejny mały wypad w góry co by jeszcze troszkę te tegos zamieszać Wam drodzy koledzy w głowach. Pogoda dopisała. Tym razem oprócz widoków były grzyby.


          Dojazdówka jeszcze kawałeczek asfaltem.


          Ale po chwili już luźna nawierzchnia w przebudowie.


          Leśne ścieżki luźny szuter to akurat na moje oponki w sam raz.


          Gdzieniegdzie troszkę mokro.


          Słonko, cieplutko - uroczysko.


          Motocyklem na grzyby? Hmm tak jakoś wyszło.




          W domu będzie grzybowa.


          Ale po drodze jeszcze klika widoków.


          Magia gór - tak przyszło mi do głowy.



          Wszystkie fotki oczywiście pochodzą z Gór Bystrzyckich [/QUOTE]

          Komentarz


            #6
            Link do video relacji z imprezy III Spotkanie Festung Breslau und Dolny Schlesien i przejazdu po górach .


            Komentarz


              #7
              Z cyklu górskich wędrówek na małym ekranie tym razem Masyw Śnieżnika i Góry Bialskie. Będą wspinaczki górskie na przełęcze Suchą, Staromorawską oraz Śnieżnik i Czarna Góra. Oczywiście jedziemy tam przez.... Góry Bystrzyckie

              Komentarz


                #8
                Bandit a możesz dokładniej rozpisać traskę ? Mam z Wrocławia rzut beretem to na wiosnę chętnie bym tak skoczył....

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez Kuna Zobacz posta
                  Bandit a możesz dokładniej rozpisać traskę ? Mam z Wrocławia rzut beretem to na wiosnę chętnie bym tak skoczył....
                  Nie, trasa raczej nie do powtórzenia a już na pewno nie publicznie . Wykorzystaliśmy fakt iż 1 Listopada wszyscy świętują... i góry są hmmm... otwarte?

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez Bandit Zobacz posta
                    Nie, trasa raczej nie do powtórzenia a już na pewno nie publicznie . Wykorzystaliśmy fakt iż 1 Listopada wszyscy świętują... i góry są hmmm... otwarte?
                    Eeechhh, i to jest właśnie ból dupy w tym kraju... Traski obłędne
                    Sowizdrzał
                    KTM 750 6T
                    Nie wierz, nie bój się, nie proś!

                    Komentarz


                      #11
                      A teraz coś dla wybierających się w Kotlinę Kłodzką - mapa ciekawych miejsc do których warto zajrzeć. Dla wygody mapę podzielono na trzy grupy tematyczne: Sport i turystyka aktywna Architektura oraz Natura, które można dowolnie włączać lub wyłączać. Klikając na wybraną atrakcję można obejrzeć charakterystyczne zdjęcie oraz krótki opisu miejsca. Mapa będzie na bieżąco aktualizowana więc z czasem pojawi się tam jeszcze więcej ciekawych pozycji

                      Komentarz


                        #12
                        Nieżle na początku myslałem że to gdzieś u nas w Bieszczadach ,można by się przelecieć od Przemyśla po Kudową od dawna chodzi mi taki pomysł po głowie

                        Komentarz


                          #13
                          hej. ej kuna a moze dawaj w wekend majowy sprobujemy powtorzyc ta trase? tylko uprzedzam ze nielegalny gang podworkowo/motocyklowy ENDUROHAJ sokolow podlaski jest niezle pierdzielniety nie wiemy co to strach, nie wiemy co to bol, nie wiemy kur...a nic!!!

                          Komentarz


                            #14
                            W piękny marcowy weekend, umawiam się z kolegą na "polatanko" po górach. Tym razem jedziemy poszukać brodów rzecznych. Spragnieni jazdy i błotka ruszamy z samego rana (czyt. w południe)



                            Rumaki po zimie jakieś porywiste, mój mnie sponiewiera dziś kilkukrotnie. Fot niestety brak. A dzięki pomocy kolegi udaje mi się w krytycznym momencie wydostać z pod motocykla przy dość niefortunnej glebie.







                            Docieramy również w malownicze Góry Krowiarki. Zdjęć można by na pstrykać więcej ale tak się wkręciłem w widoki, że odpuściłem sobie to na rzecz radości jazdy.







                            Śnieżnik i Czarna Góra na wyciągnięcie ręki. Tuż, tuż przełęcz Puchaczówka a przednią ostatnie domy w Marcinkowie.



                            Jazda po górkach wciąga jak magnes. Człowiek się w tym zatraca, gubi poczucie czasu. Chciałby się więcej i więcej a tu czas wracać do domu.

                            Komentarz


                              #15
                              Dokładnie tak. Piękne widoki tam macie.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X