Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Numer ostatniej szansy - jak wysłać motocykl? awaria na trasie daleko od domu ...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Numer ostatniej szansy - jak wysłać motocykl? awaria na trasie daleko od domu ...

    Każdy z Was powinien mieć numer CATa (groupeCat) wklejony do dowodu rejetracyjnego

    W razie awarii za jakieś 200 zł (mówię z pamięci) dowożą profesjonalnie motocykl w 48 h w dowolne miejsce w Polsce (a działają chyba też międzynarodowo)

    (+48 22) 721-78-00 ; (+48 22) 392-41-00 ; (+48 32) 775-77-40; (+48 71) 399-49-09 ; (+48 52) 348-08-55 ; (+48 12) 632-54-72

    spis numerów


    opis usługi


    sprawdzone - firma mega profesjonalna, cena do przyjęcia biorąc pod uwagę taką sytuację:
    - awaria 300-800 km od domu
    - musisz zostawić moto - pojechać po auto (lub zadzwonić po busa, lawete),
    - auto musi pokonać drogę w obie strony
    ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
    FB: http://www.facebook.com/kamilltee

    #2
    Ciekawe, czy działają też jako firma kurierska/spedycyjna ?
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Tak. Możesz tą firmą wysłać motocykl.
      BYŁA I POZOSTANIE NA ZAWSZE W MEJ PAMIĘCI
      YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE 89' CHESTERFIELD


      Ja tu tylko sprzątam

      Komentarz


        #4
        Coś tanio. Prywatni przewoźnicy (prywatnie robiący, nie kurier czy transport) liczą sobie za paliwo w obydwie strony.
        --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

        Komentarz


          #5
          BikeCAT to kompleksowa oferta logistyczna skierowana do producentów, importerów i dealerów motocykli, quadów, skuterów, motorów wodnych i śnieżnych.
          jakoś nie widzę słowa o indywidualnych użytkownikach z popsutym sprzętem... ale ja upierdliwy jestem
          jsz
          kanapa, kibelek i paskud
          relacje publikuję na motogen.pl

          Komentarz


            #6
            Nie no, to jakaś pomyłka przecie. Wątpie aby oni zajmowali się przewozem pojedyńczych motocykli prywatnych właścicieli. Współpracowałem z Cat-em (dobrze wspominam), oni robią geszefty z firmami.
            --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

            Komentarz


              #7
              Przecież Kamil wysyłał swoją drę zaraz po kupnie nowej st wiec na pewno z prywatnymi tez współpracują.
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                #8
                sprawdziłem jeszcze raz - chyba nieco zaniżyłem cenę

                korzystaliśmy 2 razy -
                1. 2008 r. - kolega wysyłał DRZ po awarii z Prudnika (prywatnie) do Gdańska - 550 km w jedną stronę ! jakby miał po niego podjechać ktoś z lawetą to mega koszty i 15 h jazdy. Koszt był chyba ok 350 zł.
                2. 2010 r. - sam wysyłałem DR z Wadowic (ze sklepu Xmoto który ma z nimi umowę) bo wracałem XTZ na zlocik - X moto ma z nimi umowe i koszt był ok 200 zł (chyba - bo nie ja płaciłem)

                cenę i dostępność usługi dla osób prywatnych musicie sprawdzić telefonicznie, ale rok temu odpisali tak:

                "Dzien dobry koszt transportu motocykla na terenie całego kraju to 390,4 PLN
                Brutto , nie realziujemy transportów za pobraniem , przed wykonaniem
                transportu konieczna jest przedpłata , do zlecenia potrzebujemy
                dokładny adres odbioru dostawy , numer telefonu , i model motocykla .
                W razie pytan jestem do dyspozycji
                Pozdr

                Artur LAUFERSKI
                Dział Dystrybucji Krajowej
                CAT LC Polska Sp. z o.o.
                UL. POŁUDNIOWA 2
                05-850 OŁTARZEW, POLSKA
                Mob.: +48 664 776 202 "


                Motocykl powinien być możliwie bez paliwa (ja miałam 2-3 litry i było ok)
                Ostatnio edytowany przez kamilltee; 308.
                ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                Komentarz


                  #9
                  Ok, rozumiem
                  Bardzo tanio wychodzi!
                  --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                  Komentarz


                    #10
                    w razie awari to bardziej opłacalne jest ubezpieczenie assistance w pzu, za 22o pln na rok(full opcja),
                    sigpic

                    Komentarz


                      #11
                      Lukas - oblicz sobie: 1000 km busem to 350 zł na paliwo i 14 h jazdy

                      a jaszcze musisz mieć kogoś z busem kto poświęci Tobie ten czas

                      a To PZU całkiem niezła myśl - ale chyba tylko do warsztatu a nie do domu zawiozą !
                      Ostatnio edytowany przez kamilltee; 308.
                      ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                      FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                      Komentarz


                        #12
                        Na PZU w życiu bym nie liczył. Oczywiście że chodzi o holowanie tylko do najbliższego (wskazanego przez PZU) warsztatu.
                        Warto najpierw poczytać OWU niż cieszyć się że ma się "coś" za 22zł, bo co realnie można mieć dzisiaj za tą sumę To tak jak NNW za 20zł na kwotę w przypadku śmierci rzędu 5000zł. Śmiech na sali.
                        OWU:

                        Poza tym zgadnijcie po jakim czasie przybywa do Was człowiek z lawetą ...
                        Ostatnio edytowany przez yaraso; 21.
                        sigpic

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez yaraso Zobacz posta
                          za 20zł
                          220pln, i miałem już okazje z tego korzystać/ niestety
                          sigpic

                          Komentarz


                            #14
                            Zamieszczone przez ksenon Zobacz posta
                            220pln
                            To już pewnie wersja podwyższona, więc i można jakość usługi lepsza.
                            sigpic

                            Komentarz


                              #15
                              Ostatnio będąc w okolicach Monachium natrafiłem na ubezpieczenie ADAC.
                              Największym plusem jest to iż jest imienne i w każdym przypadku pomagają, obojętnie czy jedziesz moto, samochodem czy .. na nartach - w Zakopanym czy Chamonix. Zawsze zadziała.
                              Dużo jeżdżę po europie autem więc wybrałem opcję:
                              ADACPlusMitgliedschaft: 79,50 €
                              sigpic

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X