Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

A co w 2014?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    A co w 2014?

    nie ukrywam, szukam troche inspiracji.

    mam 2-3 pomysly, ale zaden mnie nie przekonuje.

    a Wy koledzy?
    Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
    Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

    #2
    Mnie na przyszły rok kusi Czarnobyl, ale to na razie tylko myśl, nawet nie plan, chociaż kto wie jak będzie bliżej wakacji może coś wykminię. No i także Rumunię konkretniej oblukać, po czym pojechać do Czarnogóry i tam poleżeć z tydzień, może troszkę dłużej nad morzem
    Szukam czegoś co teoretycznie istnieje ale nikt tego nie widział...

    Komentarz


      #3
      Marzy mi się Rumunia, albo Norwegia. Będzie to mój 1 wyjazd gdzieś dalej, w ten sezon jeździłem tylko po naszym pięknym kraju

      Komentarz


        #4
        A ja nic już nie planuję... bo jak w zeszłym roku planowałem obecny to nic z tego nie wyszło...
        hominis est errare, insipientis in errore perseverare
        Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez erwinw Zobacz posta
          A ja nic już nie planuję... bo jak w zeszłym roku planowałem obecny to nic z tego nie wyszło...
          Tak to jest z babami
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #6
            Czy chciałeś mnie obrazić tym słowem? Nie jestem "babą"! (a inne kobiety nie miały wpływu na moje tegoroczne wojaże motocyklowe)
            hominis est errare, insipientis in errore perseverare
            Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

            Komentarz


              #7
              Ja też na 2013 planowałem a wylądowałem gdzie wylądowałem ,więc na 2014 spontan,gdzie,co i jak pokaże impuls,wiadomo ze nie będzie to wyjazd życia do Afryki czy Azji bo to trzeba solidnie przygotować,ale coś się wyk-mini
              Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

              Komentarz


                #8
                U mnie na wiosnę po raz kolejny Zakarpacie+ Gorgany motocyklem, a bliżej lata Białoruś, może Rosja i kierunek północny

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez erwinw Zobacz posta
                  Czy chciałeś mnie obrazić tym słowem? Nie jestem "babą"! (a inne kobiety nie miały wpływu na moje tegoroczne wojaże motocyklowe)
                  NIe, tak to jest jak się umwawiasz na wyprawę z babami a nie chłopami
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz


                    #10
                    ja sie nie moge zdecydowac, bo nie wiem jak bedzie z kasa i czasem, ale tak chcialbym

                    a) Iran. Przez UA, RU, Gruzje i Armenie. Miny

                    - wiza (ale mam wtyki, bedzie latwo)
                    - 15000 kaucji na wwoz motocykla do Iranu - ale moze skas pozycze
                    - min. miesiac

                    b) Moldawia, Delta Dunaju, Ukrainskie Zakarpacie. Mozna w dwa tygodnie a mozna i we trzy.

                    c) Karelia. min 3 tygodnie, musi byc w lato, bo na polnocy zimno

                    d) no, to co zwykle. Portugalia. Ale pewnie nie bedzie mnie stac.

                    ach. nie napisalem. zrealizuje jeden z tych planow. drugi bedzie sukcesem. wiecej - czyms niemozliwym.

                    czas operacyjny: czerwiec - lipiec.
                    Ostatnio edytowany przez ofca234; 2529.
                    Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                    Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                    Komentarz


                      #11
                      ja lepiej nic nie napiszę, bo jak napiszę to nie wyjdzie, i wcale nie przez "baby" ... no chyba, że przeczytamy to jako "bejbi"
                      (rozumiem Erwina)
                      ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                      FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                      Komentarz


                        #12
                        Plany można czynić gdy nie ma się obciążeń w rodzaju dzieci, które nas potrzebują, bab które nas wkur.... i roboty, która nie wiadomo po co jest
                        Dlatego zgadzam się z kolegami, spontan, spontan byleby przed siebie!!!!

                        Komentarz


                          #13
                          no-excuses.jpg



                          poza tym, można po prostu rzucić dobry pomysł. Nie pojedziesz Ty, może ktoś inny skorzysta.
                          Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                          Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                          Komentarz


                            #14
                            Przekonałem się że tylko plan i to taki z półrocznym wyprzedzeniem jest gwarantem wyjazdu.
                            Na spontan to wieczorem nad Nidę sobie najwyżej wyskakuje

                            Jak pozałatwiasz dokumenty, zapłacisz za jakąś wizę, koledzy wezmą urlopy, to i ja jakoś Żonę z Małym zostawię, a robotę zwalę na innych i pojadę.
                            A tak to nie teraz za tydzień bo termin, odsetki za zwłokę, odsetki za termin poprawy.
                            A potem oglądem zaskoczony tak szybko mijające lato, moment i widzę zżęte pola, pierwsze jesienne chłody....

                            Wymówki....nie ma wymówek, to wychodzi "jak szydło z worka" co jest dla kogo najważniejsze.

                            A wracając do tematu.
                            A może w przyszłym roku pojadę gdzieś dalej autem

                            Komentarz


                              #15
                              Zamieszczone przez Tomur Zobacz posta
                              A wracając do tematu.
                              A może w przyszłym roku pojadę gdzieś dalej autem
                              Oczywiście z motocyklem na pace

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X