Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stelaż "fivestars" czy cos w tym stylu;))help me:)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Stelaż "fivestars" czy cos w tym stylu;))help me:)

    Witam tak jak w temacie..potrzebuje schemta montazu takiego stelaża do tereski, mam go w częsciach i nie mogę sie za to zabrac, bo jakos zaden element mi nie pasuje. Pomócie moze ktos z was ma coś takiego gdzies.. pozdrowienia ode mnie..

    #2
    Ale osssooo chosiii..???
    Jezeli to jest taki -


    to nie da się tam nic "inaczej" dopasować...

    PS oczywiście rozpórka-usztywnienie idzie z "tyłu" ...

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
      Ale osssooo chosiii..???
      Jezeli to jest taki -


      to nie da się tam nic "inaczej" dopasować...

      PS oczywiście rozpórka-usztywnienie idzie z "tyłu" ...


      wlasnie oprócz tego mam jeszcze centralny.. a moja rozpórka jest prosta i dodatkowe elementy..mniej wiecej juz to widze, bo dojazalem u jednego goscia, mysle ze ma taki sam..ma mi przeslac foty! poza tym pytanie to dlugie ramie gdzie sie przykręca, pod tylne sety??
      Ostatnio edytowany przez Bigmike; 3170. Powód: dodanie tekstu

      Komentarz


        #4
        Raczej tak. Długość tego ramienia weryfikuje Ci miejsce przykręcania - inaczej - jak przyłożysz do górnych mocowań to samo wyjdzie

        Komentarz


          #5
          a google pytałeś ?






          rozpórka - 7b w oryginale to dwie połówki które idą pod mocowanie kierunkowskazów z każdej strony

          centralna, górna ramka ma poprzeczkę ... którą usunąłem by otwierał się schowek
          miejsce wskazane górną strzałką warto wzmocnić od dołu zastrzałem (w środek pręt)



          Bartas zrobił to tak


          to newralgiczne miejsce - u wielu osób pękało

          ps
          przesunąłem tłumik mocując go "od wewnątrz" uchwytu, i skróciłem płaskowniki po obu stronach tak by max zmnieszyć szerokośc z kuframi
          zszedłem chyba (o ile pamietam) do 105 cm z Givi 36+45
          Ostatnio edytowany przez kamilltee; 308.
          ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
          FB: http://www.facebook.com/kamilltee

          Komentarz

          Pracuję...
          X