Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bieszczady - Noclegi, Trasa, itp.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Bieszczady - Noclegi, Trasa, itp.

    Witajcie.
    W planach wyjazdowych na 2014 r. ująłem pięciodniowy wyjazd w Bieszczady i okolice.
    Zarzuci może ktoś jakieś miejscówki pod dachem dla 8-10 osób? Mogą być pensjunie z jakimś spa czy ewentualnie sauną.
    Ciekawe miejsca? Myślę znajdzie się ktoś z dobrą radą.

    #2
    Dwernik - "u Stacha" - fajna agroturystyka z wyluzowanym gospodarzem
    Bystre - OW Bystre k. Baligrodu (sauna, basen,restauracja)
    Na dojeździe - super klimat i ciekawostek wiele - Przysietnica - https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j...57967247,d.Yms gospodarzem jest Beton - zaje..sty facet z pasją
    przy pętli - https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j...57967247,d.Yms
    w Tarnawie Niżnej - fajny klimat - ale z wygodami średnio https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j...UjWKUUPDQMNUxw

    jest tam jeszcze wiele fajnych miejsc ...

    Komentarz


      #3
      Ja nieprzerwanie polecam uOli, bylem tam z dwoma kolami bez silnika i bylo naprawde spoko, a moi koledzy jezdza tam z pewna regularnoscia i dalej chwala.


      *tylko to raczej standard ponizej spa ;-)
      Pzdr!
      prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

      Komentarz


        #4

        Z pewnością spa tam mają. Niestety wrażeniami się nie podzielę, bo ochrona nie wpuszcza starych, obłoconych tenerek za szlaban

        Komentarz


          #5
          Wpuszczają spokojnie, zobacz też dwór Kombornia



          spokojnie mogę polecić
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #6
            Dzięki, dzięki coś tam pewnie wybiorę.

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
              Wpuszczają spokojnie, zobacz też dwór Kombornia
              Kilka lat temu włócząc się po okolicy chciałem tam coś zjeść i zobaczyć miejsce w którym Wałęsa "cierpiał za miliony", niestety ochroniarz widać uznał, że nie będzie mnie stać nawet na herbatę . Tak czy inaczej Arłamów i okolice (Trójca, Kalwaria Pacławska, lotnisko Krajna) na pewno warto odwiedzić.
              Ostatnio edytowany przez arek; 234.

              Komentarz


                #8
                koniecznie wpadnij na kawę do Bieszczadzkiej Przystani Motocyklowej w miejscowości Czarna Góra

                Komentarz


                  #9
                  Tez polecam przystan.Bylem i polecam !

                  Komentarz


                    #10
                    Ja polecam wstąpić do Siekierezady, klimatyczny bar w Cisnej.

                    Oficjalna strona baru Siekierezada w Cisnej.Siekierezada, najbardziej znana knajpa w Bieszczadach, galerie rzeźb i obrazów, koncerty muzyczne, wspaniali ludzie...

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez StalSoviecka Zobacz posta
                      Ja polecam wstąpić do Siekierezady, klimatyczny bar w Cisnej.

                      http://www.siekierezada.pl/
                      Byłem tam z Erwinem jak wracalisy z RO ale nie powiedział bym że jest co tam oglądać, zwykły bar z dobrą kuchnią.
                      Ale ja mam specyficzne postrzeganie świata, dla mie biszczady to zadupie jakich mało, psy dupami szczekają i siurkami wode piją a do tego nigdzie nie można na legalu jeździć na moto.
                      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                      sigpic

                      Komentarz


                        #12
                        To dużo straciłeś będąc tam i nie pooglądać tego

                        Siekierezada, kultowa knajpa w Bieszczadach, galerie rzeźb i obrazów, koncerty muzyczne, wspaniali ludzie...

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez StalSoviecka Zobacz posta
                          To dużo straciłeś będąc tam i nie pooglądać tego

                          http://www.siekierezada.pl/pod/garaz.html
                          Nie wiem, możę tego nie było ale nawet żadnej wzmianki o tym nigdzie nie widziałem.
                          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                          sigpic

                          Komentarz


                            #14
                            Będąc w Biesach to jeszcze wypada zahaczyć o Bazę Ludzi z Mgły we Wetlinie. Parę lat temu z Bladym latając jesienią po Biesach z racji fatalnej pogody siedzieliśmy tam chyba ze 3 dni ale to zdrowie trzeba mieć, tam do kufli zamiast piwa leją wino więc Junak niech sobie odpuści raczej reszta jak najbardziej powinna odwiedzić. Miejsce dziwne ale klimatyczne ja akurat wśród tych górskich trolli czułem się jak w domciu
                            Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                            Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                            Komentarz


                              #15
                              Zamieszczone przez piotr13 Zobacz posta
                              więc Junak niech sobie odpuści raczej
                              i tu byś się zdziwił

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X